Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Māksla

Provodņikā tiks atklāta Sandras Strēles izstāde Nozudušie II

30. augustā, plkst. 18.00 radošajā kvartālā Provodņiks tiks atklāta mākslinieces Sandras Strēles izstāde Nozudušie II. Izstāde ir eksperimentāla mākslinieces garā, gleznieciskā stāsta atkāpe, pievēršoties viena varoņa – dārza rūķa – ikdienas, labklājības un tiesību humoristiskām interpretācijām.

Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivāls 2023

Piedāvājot astoņu daudzveidīgu senās mūzikas notikumu programmu, dažādās Rīgas kultūrvietās līdz 30. augustam izskanēs Rīgas Vēsturiskās mūzikas un dejas festivāls, kurā koncertēs Latvijas senās mūzikas profesionāļi, kā arī ārzemju solisti un ansambļi no Nīderlandes, Lietuvas un Vācijas.

Saskaņa iebilst pret Ukrainas mākslinieku grupas plakātu

Partija Saskaņa ir vērsusies pie Valsts policijas (VP) priekšnieka Armanda Ruka un kultūras ministra Naura Puntuļa (NA) ar lūgumu izvērtēt, vai Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) izvietotais ukraiņu mākslinieka plakāts, ar uzrakstu русский оккупант - лучшее удобрение (krievu okupants - labākais mēslojums), nav vērts uz nacionālā un etniskā naida kurināšanu.

Gribētu iemācīties dzīvot

"Mākslas skola mani izglāba," saka Elmārs Gaigalnieks, kurš smilšu izrādes nomainījis pret radošuma mācīšanu skolēniem.

Dzimumloceklis mākslā aug lielāks

Kas tad īsti ir izaudzis – vīriešu "krāniņš" vai ego? Šāds jautājums nāk prātā, iepazīstoties ar Turcijas mākslas vēsturnieku veiktā pētījuma rezultātiem. Viņi noskaidrojuši, ka kopš renesanses perioda kailu vīriešu skulptūrās un gleznās dzimumloceklis kļuvis aizvien lielāks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide