Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 5. augusts
Osvalds, Arvils

Mašīnas

No nākamā gada ieviesīs vieglo automašīnu reģistrācijas nodokli

Ar mērķi novērst vecu un videi nedraudzīgu vieglo automašīnu reģistrēšanu Latvijā, no 2021.gada 1.janvāra plānots ieviest vieglo automobiļu reģistrācijas nodokli, paredz trešdien Ministru kabinetā (MK) atbalstītie grozījumi Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likumā.

Volkswagen skandāls var izraisīt dīzeļdzinēju norietu

Jūlija nogalē vācu autobūves milža Volkswagen centrālajā birojā Volfsburgā bija iemesls svinībām. Tikko bija saņemti pārdošanas dati par 2015.gada pirmo pusgadu, kura laikā visā pasaulē bija notirgoti 5,04 miljoni jaunu Volkswagen grupas ražoto automobiļu, tādējādi apsteidzot Japānas autoražotāju Toyota (5,02 miljoni auto), kas kopš 2011.gada bija globālā autotirgus līderis. Šogad kopumā Volkswagen grupa plānoja pārspēt pagājušogad sasniegto rekordu — 10,14 miljonus pārdoto automobiļu.

5000 paldies jau ir, bet var taču vismaz divreiz vairāk

Apkopoti akcijas «Meklējam sirdsmāsiņu» sabiedrības balsojuma rezultāti septembrī un oktobrī – 22 Latvijas slimnīcu bērnu māsiņām «paldies» teikts 5087 reizes. Balsojums turpinās līdz 12. decembrim, kad tiks noskaidrotas un apbalvotas labākās bērnu māsiņas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide