Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Maxima

Maxima veikalā Rīgā atjaunoti bojātie griesti un atsākts darbs

Šorīt Rīgā, veikalā Maxima, kas atrodas Krišjāņa Barona un Matīsa ielas stūrī, mitruma dēļ daļēji atdalījušies un nokrituši iekārto griestu fragmenti, aģentūrai LETA apstiprināja Maxima Latvija pārstāve Liene Dupate-Ugule.

Maxima kasieris, anulējot izdarītos pirkumus, piesavinās 851 eiro

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi soda naudu piecu minimālo mēnešalgu jeb 2150 eiro apmērā kādam veikala Maxima kasierim, kurš divu nedēļu laikā, anulējot pircēju izdarītos pirkumus, piesavinājās 851,70 eiro no uzņēmuma, liecina publiski pieejamais anonimizētais spriedums.

AT: Zolitūdes lielveikala jumta nogruvums bija ārpus Maxima kontroles

Mazumtirdzniecības uzņēmumam Maxima Latvija tiesā nav pilnībā izdevies uzvarēt Valsts darba inspekciju (VDI) par tās pieņemtajiem lēmumiem pēc Zolitūdes traģēdijas, tomēr ir izdevies panākt, ka tiesa atzīst, ka lielveikala jumta nogruvums bijis "ārpus jebkādas pieteicēja kontroles un tas šādu gadījumu nevarēja paredzēt".

Apliecina rūpes par jauniešu veselību

Par Maxima Latvija uzsākto atbalstu jauniešu sportam un to, pēc kādiem kritērijiem tas tiks piešķirts, ar šī uzņēmuma vadītāju Andri Vilcmeieru sarunājas Romāns Meļņiks

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide