Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Maxima

Maxima: Latvijā izplatīto gaļas produktu pārbaudēs nav konstatēta salmoneloze

Pirmdien, saņemot paātrinātā kārtā veiktas salmonelozes laboratorijas ekspertīzes rezultātus, secināts, ka mazumtirgotāja Maxima Latvija un Lietuvas veikalu tīkla Maxima gaļas produkti kā no Lietuvas, tā Latvijas atbilst augstākās kvalitātes standartiem un tajos nav konstatēta salmoneloze, aģentūrai LETA apstiprināja Maxima Latvija komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Maxima veikalā Rīgā atjaunoti bojātie griesti un atsākts darbs

Šorīt Rīgā, veikalā Maxima, kas atrodas Krišjāņa Barona un Matīsa ielas stūrī, mitruma dēļ daļēji atdalījušies un nokrituši iekārto griestu fragmenti, aģentūrai LETA apstiprināja Maxima Latvija pārstāve Liene Dupate-Ugule.

Glābējs: Piecus gadus pēc Zolitūdes traģēdijas sabiedrība drošības jautājumos ir atslābusi

Pēc Zolitūdes traģēdijas pirmajos gados sabiedrībā izteikti mainījās viedoklis par drošību gan mājās, gan sabiedriskajās telpās. Notikums bija traģisks, bet tā, kā atzīst glābēji, bijusi pozitīva tendence. "Notikums ļoti kardināli pamainīja attieksmi sabiedrībā kopumā," LNT raidījumam 900 sekundes trešdienas rītā sacīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, norādot, ka tagad gan sācies atslābums.

Maxima kasieris, anulējot izdarītos pirkumus, piesavinās 851 eiro

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi soda naudu piecu minimālo mēnešalgu jeb 2150 eiro apmērā kādam veikala Maxima kasierim, kurš divu nedēļu laikā, anulējot pircēju izdarītos pirkumus, piesavinājās 851,70 eiro no uzņēmuma, liecina publiski pieejamais anonimizētais spriedums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide