Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Maxima

Bažās par Covid-19 slimnieka klātbūtni slēdz Maxima veikalu Rīgā

Reaģējot uz aizdomām par kāda, iespējams, ar Covid-19 slima cilvēka atrašanos publiskā tirdzniecības zālē, ceturtdienas vakarā Rīgā slēgts Maxima lielveikals Dzelzavas ielā 6a, tomēr sākotnējā informācija neliecina, ka konkrēto klientu tiešām būtu skāris jaunais koronavīruss, aģentūrai LETA apliecināja Maxima Latvija komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Maxima: Latvijā izplatīto gaļas produktu pārbaudēs nav konstatēta salmoneloze

Pirmdien, saņemot paātrinātā kārtā veiktas salmonelozes laboratorijas ekspertīzes rezultātus, secināts, ka mazumtirgotāja Maxima Latvija un Lietuvas veikalu tīkla Maxima gaļas produkti kā no Lietuvas, tā Latvijas atbilst augstākās kvalitātes standartiem un tajos nav konstatēta salmoneloze, aģentūrai LETA apstiprināja Maxima Latvija komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Lietuvas PVD: Maxima par salmonellu klātbūtni gaļā nav ziņojusi vairākas dienas

Maxima Lietuva, kas piektdien pilnībā apturēja svaigas gaļas un marinētu gaļas pusfabrikātu tirdzniecību, iespējams, pirms tam vairākas dienas tirgojis ar salmonellu inficētu produkciju, pirmdien preses konferencē paziņojis Lietuvas Valsts pārtikas un veterinārijas dienesta direktora vietnieks Mants Staškevičs.

Maxima Latvija no tirdzniecības izņem atsevišķu gaļas produkciju

Saņemot informāciju no Lietuvas veikalu tīkla Maxima saistībā ar aizdomām par viena piegādātāja produkcijas kvalitāti, mazumtirgotājs Maxima Latvija no tirdzniecības izņēmis atsevišķu gaļas produkciju, aģentūru LETA informēja uzņēmuma komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Maxima veikalā Rīgā atjaunoti bojātie griesti un atsākts darbs

Šorīt Rīgā, veikalā Maxima, kas atrodas Krišjāņa Barona un Matīsa ielas stūrī, mitruma dēļ daļēji atdalījušies un nokrituši iekārto griestu fragmenti, aģentūrai LETA apstiprināja Maxima Latvija pārstāve Liene Dupate-Ugule.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide