Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +15 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 3. augusts
Augusts

Nacionālais veselības dienests

Vakcinācijas projekta nodaļu pamet vēl vairāki darbinieki

Šonedēļ darba attiecības ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļu pārtraucis nodaļas vadītāja vietnieks, vakcinācijas procesa koordinators Edgars Labsvīrs, bet 4.jūnija tās neturpinās vakcinācijas procesa koordinācijas speciālists Ņikita Trojanskis, aģentūru LETA informēja NVD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evija Štālberga.

NVD lauž līgumu ar vakcinācijas zvanu centru; turpmāk pakalpojums būs četrreiz dārgāks

Bez vakcīnu trūkuma viens no vakcinācijas kampaņas vājajiem posmiem līdz šim ir bijis pieteikšanās pa tālruni. Ir daudz sūdzību, ka operatorus nevar sazvanīt. Vakcinācijas tālruņa numura apkalpošanas iepirkumā februārī uzvarēja neliela firma no Daugavpils SIA Ritmika. Šajā biznesā daudziem tas bija pārsteigums. Tās cena bija četrreiz zemāka, nekā konkurentiem. Pagājušajā nedēļā Nacionālais veselības dienests lauza līgumu, jo firma neesot spējusi nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu. Uzņēmums uzskata, ka viņu neveiksmēs vainojams pasūtītājs, kas devis neizpildāmus uzdevumus, skaidro raidījums Nekā personīga.

Vakcinācijas projekta biroju pievieno NVD

Vakcinācijas projekta birojs, kas sākotnēji tika izveidots kā Veselības ministrijas (VM) struktūrvienība, no šodienas tiek pilnībā pievienots Nacionālajam veselības dienestam (NVD) kā tā struktūrvienība, otrdien nolēma valdība.

Stacionēto Covid-19 pacientu skaits pieaudzis līdz 689

Aizvadītajā diennaktī Latvijas slimnīcās ievietoti 44 Covid-19 pacienti, tostarp divi pārvesti, bet kopējais pacientu skaits palielinājies no 659 sestdienā līdz 689 ceturtdienā, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide