Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Nauda

Pa vidu starp monētām un maksājumu kartēm

Plaši izplatīts ir viedoklis, ka patlaban kontrole pār iedzīvotāju naudu atrodas dažu augstākā līmeņa baņķieru un politiķu rokās. Krīžu apstākļos tieši viņi izlemj, cik eiro dienā katram ļauts saņemt – ja vien ietaupījumi netiek glabāti skaidrā naudā vai kādos citos elektroniski nekontrolētos aktīvos. Šis ir būtisks pretarguments globāli virzītajai iniciatīvai par atteikšanos no skaidras naudas.

Pērn bankomātos iemaksāti 2,67 miljardi eiro

Pagājušajā gadā bankomātos Latvijā iemaksāti 2,67 miljardi eiro, liecina Latvijas Bankas apkopotā informācija. Naudas iemaksas bankomātos veiktas 8,37 miljonus reižu.

Deputātu kvotām nākamā gada budžetā plāno atvēlēt 2,8 miljonus

Arī nākamā gada budžetā tiks paredzētas pretrunīgi vērtētās "deputātu kvotas", kurām iecerēts atvēlēt 2,8 miljonus eiro, liecina LNT rīcībā esošā informācija.Šis nodokļu maksātāju naudas piešķiršanas princips tiek kritizēts, jo nauda tiek tērēta saskaņā ar deputātu individuālajām vēlmēm, kur noteicošā loma ir partejiskajai piederībai.

Bijušos Brocēnu pašvaldības grāmatvežus apsūdz par naudas piesavināšanos

Saldus rajona prokuratūra saukusi pie kriminālatbildības divus bijušos Brocēnu novada domes grāmatvedības darbiniekus par pašvaldības naudas piesavināšanos lielā apmērā, kā arī divas Brocēnu novada domes amatpersonas par bezdarbību jeb valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, ja ar to izraisītas smagas sekas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide