Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Olainfarm

Rubenis: Olainfarm paziņotie otrā kvartāla rezultāti ir neapmierinoši

Zāļu ražotāja AS Olainfarm lielākais akcionārs SIA Olmafarm ir izvērtējis publicētos uzņēmuma pirmā pusgada darbības rādītājus. Izdalot pārskata periodu ceturkšņos, ir skaidri redzams, ka otrais ceturksnis ir bijis ar ievērojami sliktākiem rādītājiem vairākās būtiskās biznesa pozīcijās.

UR reģistrē izmaiņas Olmafarm valdē

No zāļu ražotāja Olainfarm lielākā īpašnieka SIA Olmafarm valdes oficiāli atcelta Milana Beļeviča, bet viņas vietā iecelts Pēteris Rubenis, aģentūru LETA informēja Uzņēmumu reģistra (UR) pārstāve Dace Zandfelde.

Maligina: Ja nenaidotos, mantoto biznesu varētu kopīgi pārvaldīt

Par to, kādi ir cēloņi un risinājumi ieilgušajam strīdam par a/s Olainfarm lielākā akcionāra Valērija Maligina atstāto mantojumu, – Romāna Meļņika intervija ar vienu no mantiniecēm a/s Olainfarm padomes priekšsēdētāja vietnieci kopš 2018. gada septembra Irinu Maliginu.

Bažas par politiski atbalstītu reiderismu

Aizvien vairāk saasinās situācija ap farmācijas uzņēmumu AS Olainfarm, kas saistīta ar 2017. gada decembrī pēkšņi mirušā Olainfarm īpašnieka Valērija Maligina mantinieču domstarpībām par mantojuma sadali un turpmāko uzņēmuma pārvaldi un darbību. Cīņa par ietekmi Olainfarm valdes padomnieks investoru attiecību jautājumos Salvis Lapiņš sarunā ar Dienu uzsvēra, ka virkne notikumu pēdējā gada laikā saistībā ar Olainfarm un tā lielākā akcionāra SIA Olmafarm kapitāla daļu pārvaldi, kā arī prettiesiska Olmafarm valdes nomaiņa, šīs izmaiņas prettiesiski reģistrējot Uzņēmumu reģistrā (UR), rada pamatu aizdomām, ka noteikta personu grupa īsteno reiderisma procesu, lai pretlikumīgi iegūtu īpašumtiesības Olainfarm.

Olainfarm līdzmantinieces vēršas pie Ģirģena un Bordāna

Zāļu ražotāja Olainfarm līdzmantinieces Nika Saveļjeva un Annas Emīlijas Maliginas likumiskā pārstāve Signe Baldere-Sildedze saistībā ar atcelto akcionāru sapulci vēršas pie iekšlietu ministra Sanda Ģirģena (KVP LV) un tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP).

Vai mantinieces jau sāk pārdot Olainfarm akcijas?

Zāļu ražotāja Olainfarm akcionāru sarakstā vairs nefigurē ne Anna Emīlija Maligina, ne Nika Saveļjeva, liecina no depozitārija saņemtais aktuālais akcionāru saraksts. Viens no skaidrojumiem šādām negaidītām izmaiņām akcionāru sarakstā varētu būt akciju pārdošanas procesa uzsākšana. Anna Emīlija Maligina un Nika Saveļjeva gan apgalvo, ka Olainfarm padomes priekšsēdētājs Pāvels Rebenoks izplata maldinošu informāciju. Abas līdzmantinieces joprojām ir Olainfarm akcionāres un kategoriski noliedz viltus ziņas par akciju pārdošanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide