Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pārresoru koordinācijas centrs

Mikroiestāde vēlas kļūt par Latvijas resursu pārvaldītāju

Uzticēt aptuveni divus desmitus cilvēku lielai "iestādei iestādē", kuru vada iepriekš ar savu nevarību Konkurences padomes vadītāja amatā zināms ierēdnis, pienākumu kļūt par kapitāldaļu turētāju un tātad galveno noteicēju pār pavisam jaunu un centralizētu valsts kapitāla daļu pārvaldītājā tās nozīmīgākajos uzņēmumos ar plašām pilnvarām un iespējām, – šāds priekšlikums, pat nesagaidot sabiedrības viedokļu uzklausīšanas procesa termiņa beigas, ir pieteikts Valsts sekretāru sanāksmē. Tā kā iestāde – Pārresoru koordinācijas centrs – atrodas Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) tiešā pakļautībā, nav šaubu, ka šī koncepcija ir saskaņota arī ar viņu.

Pavļuts: Valsts kapitāla daļu pārvaldības reformā panākts būtisks progress

Ministru kabinetam (MK) otrdien, 15. maijā, atbalstot Ekonomikas ministrijas sagatavotās koncepcijas Publisko personu komercdarbības koncepciju un Valsts kapitāla daļu pārvaldības koncepciju, panākts būtisks progress valsts kapitāla daļu pārvaldības reformas īstenošanā, norāda ekonomikas ministra preses sekretāre Daiga Grūbe.

Kučinskim bažas, ka Krieviņš varētu nonākt dažādu spiedienu ietekmē

Par Pārresoru koordinācijas centra vadītāju izraudzītais Mārtiņš Krieviņš ir apņēmies izveidot profesionālu komandu un plānotajā termiņā līdz septembrim arī nodrošināt skaidra, vienkāršā valodā uzrakstīta un visiem iedzīvotājiem saprotama Nacionālā attīstības plāna sagatavošanu. Attīstības plānošanas jomas pārzinātājiem tomēr ir šaubas, vai iestāde netiks pārslogota ar birokrātiskajiem pienākumiem un vai tajā tiešām būs iespējams pieaicināt labākos ekspertus.

Par Pārresoru koordinācijas centra vadītāju iecels Krieviņu

Par Pārresoru koordinācijas centra vadītāju premjers Valdis Dombrovskis (Vienotība) nolēmis iecelt konkursa komisijas ieteikto Mārtiņu Krieviņu, kurš līdz šim bija ES projektu konsultants valsts pārvaldes reformas, politikas analīzes un plānošanas jautājumos. Izvēle tiek pamatota ar M.Krieviņa (32) līdzšinējo profesionālo pieredzi. Premjers ar 9.janvāri parakstīs rīkojumu par M.Krieviņa iecelšanu amatā.

Par Pārresoru koordinācijas centra vadītāju iesaka Krieviņu

Par Pārresoru koordinācijas centra vadītāju Valsts kancelejas direktores Elitas Dreimanes vadītā konkursa komisija trešdien nolēmusi premjeram Valdim Dombrovskim (Vienotība) ieteikt Eiropas Savienības finansēto projektu konsultantu valsts pārvaldes reformas un politikas jautājumos Mārtiņu Krieviņu, Dienai pavēstīja Ministru kabineta preses sekretāre Zanda Šadre.

Pārresoru koordinācijas centra vadītāja amatam pieci pretendenti

Uz Pārresoru koordinācijas centra vadītāja amatu pieteikumus iesnieguši desmit pretendenti, bet konkursa komisijas otrai kārtai virzīs piecus no viņiem, Dienai pavēstīja Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece Ilze Eida.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide