Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pāvests Francisks

Pāvests cildina Itālijas ārstu varonību Covid-19 krīzē

Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks sestdien Vatikānā pieņēma ārstus un medmāsas no Lombardijas, kas Itālijas reģionu vidū koronavīrusa pandēmijā cieta vissmagāk, izsakot pateicību par viņu pašaizliedzīgo darbu un varonīgajiem upuriem.

Pāvests Francisks: Pārmaiņas sākas cilvēku sirdīs

Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks trešdien tradicionālajā Ziemassvētku uzrunā Urbi et orbi (Pilsētai un pasaulei) aicināja uz mieru konfliktu plosītājās zemēs, kā arī uzsvēra, ka pārmaiņas sākas cilvēku sirdīs.

Pāvests brīdina par baznīcas ietekmes vājināšanos

Romas Katoļu baznīcas pāvests Francisks sestdien baznīcas līderus mudināja "mainīt mentalitāti", sakot, ka kristietība mūsdienu pasaulē tiek ņemta vērā mazāk un bieži pat ignorēta.

Pāvests devies vizītē uz Taizemi un Japānu

Pāvests Francisks trešdien ieradies vizītē Taizemē, no kurienes tālāk dosies uz Japānu, cenšoties aktualizēt dialogu starp reliģijām un pievērst uzmanību kodolatbruņošanās jautājumam.

Putins Vatikānā tiekas ar pāvestu Francisku

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien Vatikānā ticies ar Romas pāvestu Francisku. Putins ar pāvestu ticies dienu pirms Ukrainas katoļu līderiem paredzēta tikšanās Vatikānā, lai runātu par krīzi savā valstī. Izskan arī runas, ka šī vizīte varētu būt priekšvēstnesis pāvesta pirmajam Krievijas apmeklējumam.

Pāvestam Franciskam nepatīk ceļot

Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks atzinis, ka viņam patiesībā nepatīk ceļot, lai gan viņš dodas ārvalstu vizītēs biežāk nekā viņa priekšteči.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide