Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rehabilitācijas centrs Vaivari

Padarīt rehabilitāciju pieejamāku

Ar retajām neiromuskulārajām slimībām saslimušie nereti pieņem kā normu to, ka viņiem neklausa kājas vai nevar pakustināt roku. Nacionālā rehabilitācijas centra (NRC) Vaivari ārste Zaiga Kalnbērza-Ribule Dienai atzīst, ka pacienti bieži vien nezina par rehabilitācijas iespējām un nemaz neaizdomājas par tām.

Vaivaru vadītāja: Lai būtu formā, jāstrādā

Kamēr nerimst kaislības ap veselības nozares kopējo budžetu, atsevišķas jomas, par spīti mūžīgajam naudas trūkumam, tomēr veiksmīgi attīstās. Vaivaru vadītāja Anda Nulle par rehabilitāciju Latvijā zina visu. Viņas vadībā centrs ne tikai izdzīvojis krīzes gadus, tam beidzot izdevies sasniegt Eiropas līmeni. Darba gan joprojām daudz, plāni lieli, un pati speciāliste uzsver – jebkurā jomā, tāpat kā sportā un mākslā, apstāties nedrīkst, jo, kad iedomājies, ka esi ko sasniedzis, patiesībā sākas degradācija.

Vaivaru rehabilitācijas centra bērnu laukumam nepietiek līdzekļu

Dodoties uz Nacionālo rehabilitācijas centru (NRC) Vaivari no sētas puses, garām jāiet palielai pļavai. Tur iecerēta rotaļlaukuma būvniecība bērniem ar funkcionēšanas traucējumiem. Pirmās tur parādīsies speciālas šūpoles, ko varēs izmantot mazie pacienti, kuri ikdienā ir ratiņkrēslā.

"Vaivaros" finanšu problēmas risinās, attīstot dienas stacionāru

Nacionālais rehabilitāciajs centrs „Vaivari” turpmāk attīstīs dienas stacionāra pakalpojumus, kas ļaus pacientiem sniegt efektīvāku rehabilitāciju esošā finansējuma ietvaros, nolemts šodien, tiekoties_ Vaivaru _vadībai ar Veselības ministrijas valsts sekretāru Armandu Ploriņu. Nākamajā nedēļā Veselības norēķinu centrs sagatavos nepieciešamos grozījumus līgumā.

papildināta - Rozentālei divas rezolūcijas no premjera

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) ātrās palīdzības transporta pakalpojuma iepirkuma būtiska sadārdzināšanās, kā arī rehabilitācijas centra _Vaivari _finansējuma izlietojums - tie ir kārtējie paskaidrojumi, kurus premjers Valdis Dombrovskis (JL) pieprasījis veselības ministrei Baibai Rozentālei (TP). Par Vaivariem skaidrojums jāiesniedz jau šīs dienas laikā, par iepirkumu - "nekavējoties".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide