Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Reinis Suhanovs

Norisināsies forums Kultūra. Industrija. Tehnoloģija

Rīgā, Mežaparka lielās estrādes Kokaru zālē, 9. un 10. oktobrī norisināsies radošo nozaru forums Kultūra. Industrija. Tehnoloģija. Atzīmējot pasākuma piekto gadadienu, foruma centrālā tēma ir Mūsdienu kultūras un tehnoloģiju sinerģija – kā neapmaldīties ceļā uz labu rezultātu, informēja foruma rīkotāji.

Vecrīgā tapusi vides instalācija Karogu iela

Rīgas vasaras kultūras programmā ir tapusi 7. Rīgas Starptautiskās tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāles Karogu iela, kas veido simbolisku tiltu starp abām izstādes norises vietām – Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju un mākslas muzeju Rīgas birža. Scenogrāfa Reiņa Suhanova vides instalācija rīdziniekus un pilsētas viesus aicina aizdomāties par izstādes devīzi Kurp ejam?.

Raiņa un Aspazija vasarnīcā Jūrmalā tiks atklāta izstāde Uz robežas. Divas pasaules. Aspazijas luga Zalša līgava

Raiņa un Aspazija vasarnīcā Jūrmalā 29. jūnijā plkst. 17.00 tiks atklāta izstāde Uz robežas. Divas pasaules. Aspazijas luga Zalša līgava, kurā lugas tapšanas, mitoloģisko slāņu un idejas par pasaules atjaunošanos pētniecība Raiņa un Aspazijas muzeja pētnieces Astrīdas Cīrules un scenogrāfa Reiņa Suhanova sadarbībā rezultējusies daudzšķautņainā mākslinieciskā interpretācijā.

Un vēl cits variants pretpadomju fantāzijās. Nacionālajā teātrī – komiska lekcija Baltiešu armija

XX GS. otrajā pusē mākslinieka Edgara Ozoliņa radītie kolorītie tēli ar izteiksmīgajām formām bija redzami gan karikatūrās Dadzī, gan bērnu grāmatu ilustrācijās, gan erotiskos zīmējumos reiz tik pretrunīgi vērtētajā grāmatā Mīlestības vārdā. Bet reti kurš zina, ka 70. gadu vidū – dziļos padomju laikos – Ozoliņš kaldināja pats savu utopisku plānu par Latvijas neatkarības atgūšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide