Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Riga IFF

Platformā Tet TV+ skatītājiem pieejamas Riga IFF filmas

Uzsākot ilgtermiņa sadarbību ar Rīgas Starptautisko kino festivālu (Riga IFF) 2023. gadā, Tet TV+ platformā skatāmas gan pērnā festivāla izcilākās filmas, gan arī citu iepriekšējo gadu pērles, kopumā ļaujot skatītājiem iepazīties ar teju 50 dažādiem kino mākslas darbiem.

Paziņoti Riga IFF desmitās sezonas laureāti

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), kas no 12. līdz 22. oktobrim atzīmēja savu desmitgadi kinoteātros Rīgā un tiešsaistē visā Latvijā, apbalvošanas ceremonijā Riga IFF Awards ir paziņojis šīs sezonas laureātus.

Riga IFF turpinās. Ko redzēt festivāla otrajā nedēļā

Ar izpārdotiem seansiem, spožākajiem aktuālās sezonas darbiem un neskaitāmiem kino piedzīvojumiem aizvadīta Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF) desmitās sezonas pirmā nedēļa. Vēl septiņas dienas, līdz pat festivāla noslēgumam 22. oktobra vakarā, uz Riga IFF ekrāniem tiks izrādītas vairākas starptautiski godalgotas un kritiķu novērtētas filmas, pavērtas kino vēstures lappuses, godināti nozīmīgi autori un atklāti jauno filmdaru kolorītie rokraksti.

Riga IFF aicina uz paneļdiskusiju par seriālu veidošanu Eiropā

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF) sadarbībā ar Eiropas Padomi un Nacionālo kino centru 21. oktobrī rīkos divas secīgas paneļdiskusijas par seriālu tapšanu un tai nepieciešamajiem atbalsta mehānismiem Eiropā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide