Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgas satiksme

Rīgas dome atjauno sabiedriskā transporta atlaides

Rīgas domes pagaidu administrācijas šodien nolēma atjaunot sabiedriskā transporta braukšanas maksas atlaides visām sabiedrības grupām tādā apmērā, kādas tās bija pirms Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajām izmaiņām.

Rīgas satiksme pirmo ceturksni noslēgusi ar peļņu

Rīgas satiksme informē, ka pēc neauditētā pārskata datiem uzņēmums 2020. gada 1. ceturksni ir noslēdzis ar peļņu 1,1 miljona eiro apmērā. Kopumā sabiedriskajos transportlīdzekļos 2020. gada trīs mēnešos pārvadāti 32,1 miljoni pasažieru.

RS kontrolieri: arvien vairāk pasažieru lieto mutes un deguna aizsegus

Laika posmā no 12. maija līdz 26. maijam Rīgas satiksmes kontrolieri veikuši 8588 sabiedriskā transporta līdzekļu pārbaudes, no tām vairāk nekā 500 ar Rīgas pašvaldības policiju. Pārbaužu laikā biļešu kontrolieri gan atgādina pasažieriem par mutes un aizsegu lietošanu, gan kontrolē vai pasažieri iegādājušies un reģistrējuši braucienu.

Veiksme izglābj no traģēdijas

Trešdien nopietnu ceļu satiksmes negadījumu piedzīvoja Rīgas satiksmes 15. maršruta trolejbuss un tajā esošie pasažieri. Transportlīdzeklī ietriecās vieglā automašīna, iestumjot trolejbusu tuvumā esošās mājas sienā, kurā trieciena rezultātā tika izsists caurums.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide