Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Rīgas velomaratons

FOTO: Rīgas velomaratons pulcē 3000 dalībnieku; sporta klasē uzvar Flaksis

Pozitīvā noskaņā svētdien jau 31.reizi norisinājās Rīgas velomaratons. Vērienīgais velo pasākums arī šoreiz notika 11.novembra krastmalā. Par uzvarētājiem 79 kilometru garajā sporta braucienā kļuva Rietumu-Delfin komandas riteņbraucējs Andžs Flaksis un RRS pārstāve Elīna Sauka, bet masveidīgajā Tautas distancē pie Rīgas mēra kausiem tika Juris Visockis un Justīne Brūvere, portālu _Diena.

Velomaratona laikā Rīgā būtiski ierobežota satiksme

Rīgas velomaratona laikā svētdien, 1. jūnijā, pilsētā jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem. Daži no tiem ieviesti jau 31.maija vakarā, portālu Diena.lv informēja Rīgas domē. Satiksmes ierobežojumus shēmas veidā iespējams apskatīt ŠEIT.No sestdienas vakara transporta kustībai slēgta 11.novembra krastmala posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam, kā arī krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē.

Brīdina par satiksmes ierobežojumiem pirms svētdien paredzētā Rīgas velomaratona

Jau 1. jūnijā 11. Novembra krastmalā norisināsies 31. Rīgas Velomaratons. Piektdien un sestdien pie tirdzniecības centra Spice norisināsies velomaratona ekspo, kura laika dalībnieki varēs izņemt savus numurus. Tāpat nozīmīgā pasākuma laikā autovadītājiem ir jārēķinās arī ar zināmiem satiksmes ierobežojumiem.

Pagarināta pieteikšanās Rīgas velomaratonam

Jau svētdien 11. Novembra krastmalā norisināsies viens no masveidīgākajiem sporta notikumiem valstī – 31. Rīgas Velomaratons. Pasākuma organizatori informē, ka portālā velo.lv pagarināta pieteikšanās nozīmīgajam notikumam līdz 30. maijam.

Visas Rīgas Velomaratona distances vedīs pa pilsētas lielajām ielām un tiltiem

Ievadot tradīcijām bagāto Rīgas Velomaratonu, kas šogad notiks jau 31. reizi un ir lielākais riteņbraukšanas pasākums Rīgā, otrdien pie tirdzniecības centra Spice norisinājās populārajam velonotikumam veltīta atklāšana, kā arī drošības brauciens ar sabiedrībā labi zināmu personību piedalīšanos. Pasākuma laikā sacensību organizatori un atbalstītāji informēja arī par šī gada velomaratona jaunumiem.

Riteņbraucēju svētki

Pēdējais laiks sakopt savus divriteņus arī tiem, kas to vēl nav izdarījuši. Portālā velo.lv ir sākusies pieteikšanās 31. Rīgas velomaratonam, kas norisināsies 1. jūnijā 11. novembra krastmalā. Rīgas velomaratons ir viens no masveidīgākajiem un nozīmīgākajiem sporta pasākumiem ne tikai galvaspilsētā, bet arī visā Latvijā.

Sākusies pieteikšanās Rīgas velomaratonam

Portālā velo.lv ir sākusies pieteikšanās vienam no nozīmīgākajiem aktīvās atpūtas un sporta notikumiem valstī - 31. Rīgas velomaratonam - kas norisināsies 1. jūnijā 11. novembra krastmalā. Tradīcijām bagātās sacensības šogad norisināsies trijās distancēs, ļaujot ikvienam atrast sev piemērotāko braucienu, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide