Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Saeimas vēlēšanas - 2026

Nedrīkst būt pamats šaubām par vēlēšanu leģitimitāti

Par IT jomas valsts iepirkumu skandāliem, gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, birokrātijas mazināšanu un valdības stabilitāti Guntars Gūte sarunājas ar Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētāju Oļegu Burovu.

Partiju reitingā no valdošās koalīcijas partneriem vislabāko sniegumu uzrāda Progresīvie

Partiju popularitātes reitingā martā no pašreizējiem Saeimas valdošās koalīcijas partneriem vislabāko sniegumu uzrādījuši "Progresīvie", apsteidzot premjeres pārstāvēto politisko spēku "Jaunā vienotība" (JV), bet Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) atbalsts nokrities zem 5%, liecina pētījumu centra SKDS martā veiktā Latvijas pilsoņu aptauja, kas tapusi pēc Latvijas Televīzijas (LTV) pasūtījuma.

Katram savs sāpīgais punkts

Šobrīd Nacionālās apvienības (NA) nervozitāte par reitingu kritumu un nacionālkonservatīvā elektorāta šķelšanu ir pilnīgi pietiekams arguments, kāpēc intervēt NA bijušo ģenerālsekretāru Raivi Zeltītu, uz kura dibināto partiju Austošā Saule Latvijai palēnām aizplūst daļa NA vēlētāju. R. Zeltītu intervē Agnese Margēviča.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide