Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Piektdiena, 1. marts
Ilgvars, Ivars

SestDiena

Simtgadnieku skaits strauji aug

Tuvākajās desmitgadēs par straujāk augošo demogrāfisko grupu kļūšot simtgadnieki. Ar šādu pārsteidzošu apgalvojumu nākuši klajā amerikāņu zinātnieki.

Šķībs, bet beidzot stabils

Pirms 60 gadiem Itālijas valdība lūdza ekspertu palīdzību, lai novērstu slavenā Pizas torņa tālāku sašķiebšanos un sagrūšanu. Taču aizritēja vēl gandrīz četri gadu desmiti, līdz beidzot izdevās atrast piemērotāko inženiertehnisko metodi un nostabilizēt torni.

Pret Putinu līdz pēdējai elpai

Pirms nedēļas ieslodzījuma vietā Krievijas Galējos ziemeļos mirušais (bet, saucot lietas īstajos vārdos, Vladimira Putina režīma nobendētais) Aleksejs Navaļnijs (47) bija viens no tiem krievu opozicionāriem, kurš līdz pat mūža galam nebaidījās mest izaicinājuma cimdu Putinam un viņa kliķei.

Smaržas palīdz

Dažādi aromāti ne tikai palīdz atcerēties un izdzīvot ar patīkamiem pagātnes notikumiem saistītas pozitīvas emocijas, bet izrādījušies labs līdzeklis pat smagas depresijas māktu cilvēku ārstēšanā

Gavēņa eksperimenti

Pēdējā pākšaugu slavināšanas nedēļa – šoreiz divas eksperimentālas receptes, no kurām vienu nodēvēju par gavēņa sautējumu, bet otra ir mans pirmais mēģinājums pagatavot "ramen" ēdienu. Ņemot vērā, ka nekad neesmu baudījis to nekur citur, tikai redzējis bildēs un dzirdējis nostāstus, gatavoju vienkārši uz izjūtu! Varbūt kādam nezinītim noderēs, labu apetīti!

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide