Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Splendid Palace

Splendid Palace Valentīndienā piedāvā īpašu filmu izlasi un iespēju uzdāvināt privātu kinoseansu vai fotosesiju

Kinoteātris Splendid Palace visu mīlētāju aizbildņa Svētā Valentīna dienā, 14. februārī, piedāvā noskatīties svētkiem atbilstošu - gan romantisku, gan pikantu filmu izlasi, kā arī iespēju sev un mīļotajam cilvēkam uzdāvināt privātu kinoseansu vai fotosesiju greznajā kinoteātra interjerā un laimēt arī pārsteiguma balvu, informēja kinoteātra pārstāvji.

Kinoteātrī Splendid Palace sācies Itālijas Jaunā kino festivāls

Līdz 17. decembrim kinoteātrī Splendid Palace, sadarbībā ar Itālijas vēstniecību Latvijā un N.I.C.E. (New Italian Cinema festival), jau otro gadu norisinās Itālijas Jaunā kino festivāls, šogad sniedzot skatītājiem iespēju bez maksas noskatīties astoņas Itālijas jauno režisoru filmas.

Foto: Splendid Palace 100 gadu jubileju nosvin ar kino klasikas šedevru un Kārļa Lāča komponēto oriģinālmūziku

Sestdien, 9. decembrī, kinoteātris Splendid Palace atzīmēja savu 100. dzimšanas dienu, saviem uzticīgajiem skatītājiem un svinību viesiem piedāvājot pasaules un pašmāju lielmeistaru darbus - režisora Bastera Kītona mēmo kinofilmu Šerloks Juniors ar Kārļa Lāča oriģinālmūziku tai, ko viņš izpildīja kopā ar solisti Aiju Vītoliņu un mūziķu grupu.

Eiropas kino mēnesī Splendid Palace piedāvās godalgotās jaunākās filmas un svinēs savu 100 gadu jubileju

Eiropas kino mēnesī, kas šogad norisināsies no 1. novembra līdz 9. decembrim, kinoteātris Splendid Palace piedāvā unikālu un daudzveidīgu programmu – iespēju noskatīties godalgotas Eiropas režisoru jaunākās filmas. Eiropas kino svētki noslēgsies 9. decembrī ar 36. Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanas ceremoniju Berlīnē un Splendid Palace 100 gadu jubilejas svinībām Rīgā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide