Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Sports

Meklē, kā sagriezt sporta pīrāgu

Prioritāros sporta veidus mēģina sakārtot jau gadu, bet finiša taisne vēl ir priekšā. Patlaban tās aprises iezīmē divi dokumenti – pētījums Sporta finansēšanas modeļa pilnveide, ko pasūtījusi Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), un nākamā perioda (2021–2027) Sporta politikas pamatnostādnes (SPP), kas nule nodotas sabiedriskajai apspriešanai. Plānots, ka nākamā gada sākumā tās varētu nonākt Valsts sekretāru sanāksmē, bet martā vai aprīlī – Latvijas Nacionālajā sporta padomē, lai galu galā to iesniegtu Valsts kancelejā.

Kā organizēt treniņus Covid-19 pandēmijas apstākļos

Mēs nelamājam ministrijas. Izprotam situācijas nopietnību, nākam ar saviem priekšlikumiem, kā vienlaikus izsargāties no saslimšanas un tomēr saglabāt treniņu procesu, – intervijā Romānam Meļņikam pauž Kristaps Kozlovskis, bērnu un jauniešu basketbola kluba Basketbola klase vadītājs.

Spēle pārcelta vai atcelta

Latvijas profesionālajiem sportistiem jāpielāgojas jaunajiem apstākļiem. Viena daļa dzīvo mainīgā režīmā, jo Covid-19 pandēmijas dēļ iestājusies piespiedu dīkstāve, bet ir arī tādi, kuri joprojām ir darba meklējumos.

TIEŠRAIDE: LOK konference Bērnu un jauniešu sports Latvijā: kāda ir jaunā realitāte?

Diena.lv sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju (LOK) aicina šodien, 20. oktobrī no plkst. 10.00 skatīties tiešsaistes konferenci Bērnu un jauniešu sports Latvijā: kāda ir jaunā realitāte? par pārmaiņām sporta izglītības jomā, kā arī sporta lomu ģimenē un sporta ietekmi gan uz cilvēku fizisko, gan emocionālo veselību.

Sporta sabiedrība sašutusi par valdības pieņemtajiem jaunajiem ierobežojumiem

Oficiāli hokejs ir nolemts izmiršanai, bet neoficiāli jau centīsies izdzīvot – trāpīgu formulējumu pašreizējai situācijai vienā no populārākajiem sporta veidiem valstī piemeklēja Volvo ledus halles direktors un hokeja kluba Prizma/IHS galvenais treneris Ēriks Miļuns. Treniņi ledus arēnās no 17. oktobra līdz 6. novembrim vairs nebūs atļauti. Iekštelpās nedrīkstēs kopīgas sporta nodarbības rīkot basketbolisti, futbolisti, handbolisti un vēl citu sporta veidu pārstāvji.

Jaunie ierobežojumi attieksies arī uz sporta nometnēm, liedzot tām rīkot grupu nodarbības

Otrdien valdības pieņemtie grozījumi noteikumos Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai attieksies arī uz sporta nometnēm, liedzot tām iespēju rīkot grupu nodarbības, ceturtdien preses konferencē žurnālistiem sacīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide