Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Trešdiena, 22. maijs
Emīlija

Teātris

Riskantās spēlītes

Liepājas teātra izrāde Ziloņa dziesma apliecina režisora Dmitrija Petrenko interesi par paaudžu attiecībām un jauna cilvēka vietu pasaulē.

Iegūglē, kas ir Kobeins

Izrāde Jelgava ’94 liek ne tikai domāt par to, kāds tu pats biji 14 gados, bet arī ir principiāls solis tā virzienā, lai padarītu Leļļu teātri par vietu, kur nāk ne tikai bērni

Krievijā teātriem pieprasa atspoguļot "tradicionālās vērtības"

Krievijas federālajiem teātriem, iestudējot izrādes, jāņem vērā diktatora Vladimira Putina rīkojums par "tradicionālajām garīgi tikumiskajām vērtībām, kā arī jāsniedz atskaites par to, tieši kurām saraksta vērtībām atbilst viens vai otrs iestudējums", teikts Krievijas Kultūras ministrijas vēstulē teātriem.

Jaunā gada cerības

Sākot teātrim veltīto rubriku SestDienā, ko turpmāk pieskatīšu pamīšus ar kolēģi Undīni Adamaiti, gribas, kā jau janvārī, skatīties nevis atpakaļ, bet uz priekšu – teātru pieteiktajos plānos tuvākajam laikam

Latvijas Televīzijā rudens sezonu uzsāk Teātris.zip

No 2. septembra Latvijas Televīzijā (LTV) ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu ciklā Teātris.zip skatītāji septiņas sestdienas pēc kārtas varēs vērot astoņas dažādu teātru izrādes.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide