Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tiesa

Pilnā sastāvā ievēlēta Tiesnešu ētikas komisija

Tiesnešu neklātienes konferences otrajā vēlēšanu kārtā otrdien par Tiesnešu ētikas komisijas locekli no rajonu (pilsētu) tiesu tiesnešu izvirzītajiem kandidātiem ievēlēta Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja vietniece Anda Kraukle, informē Tiesu administrācija.

Viltus pareģei par naudas izkrāpšanu piespriež reālu brīvības atņemšanu

Rēzeknes tiesa piespriedusi trīs gadus ilgu cietumsodu kādai sievietei, kura notiesāta par naudas un dārglietu izkrāpšanu, izliekoties par gaišreģi un solot nosūtīt upuru dārglietas Pečoras mūkiem, lai tie vērtslietas "attīrītu", lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Levits aicina vērtēt ilgo tiesas procesu iemeslus

Tieslietu padome varētu izveidot komisiju, kas izskatītu desmit ilgākos procesus Latvijā un sniegtu secinājumus par problēmām, uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē aicināja Valsts prezidents Egils Levits.

Tiesai nodod lietu pret skolotāju par angļu valodas eksāmena nopludināšanu

Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā par angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas nopludināšanu apsūdzēta kādas Rīgas skolas angļu valodas skolotāja, aģentūrai LETA pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Una Rēķe.

Par PSRS karoga izmantošanu piemēro brīdinājumus un naudas sodu

Par PSRS karoga izmantošanu šī gada 9. maija pasākumos Rīgā un Daugavpilī tiesas divos gadījumos ir piemērojušas brīdinājumu, bet vienā gadījumā - 50 eiro lielu naudas sodu, lasāms aģentūras LETA apkopotajos anonimizētajos tiesas spriedumos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide