Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +10 °C
Apmācies
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca

Traumatologu nepieejamība reģionos veicina rindas Rīgā

Par to, kādēļ ir ļoti svarīgi palielināt nozares speciālistu skaitu ārpus galvaspilsētas, – Baibas Krastiņas saruna ar Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociācijas prezidentu Aigaru Vuguli.

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā pārtraukti visi ambulatorie pakalpojumi

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā no trešdienas tiek pārtraukti visi ambulatorie pakalpojumi, ieskaitot ambulatorās konsultācijas, rehabilitāciju, radioloģijas un datortomogrāfijas izmeklējumus, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Elīna Tolokonceva.

Jurkevičs atstājis Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatu; viņa vietā apstiprina Vaivodi

Piektdien, 14.jūnijā, Veselības ministrijā tika sasaukta VSIA Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas ārkārtas sapulce, kuras laikā par slimnīcas valdes priekšsēdētāju ar 15.jūniju uz atlikušo valdes pilnvaru termiņu (līdz 2015.gada 1.maijam) iecēla līdzšinējo valdes locekli finanšu darbības jautājumos Anitu Vaivodi. Sapulce tika sasaukta, pamatojoties uz līdzšinējā valdes priekšsēdētāja Vitolda Jurkeviča vēlēšanos atstāt ieņemamo amatu, portālu Diena.lv informēja Veselības ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders.

Veselības ministrijai nav skaidrs, kad citas slimnīcas varēs uzņemt TOS pacientus

Veselības ministrijai nav skaidrs, kad Austrumu slimnīca varēs uzņemt akūtos traumu pacientus, kurus pie viņiem nākamā gada vidū novirzīs sakarā ar Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas “ātrās” palīdzības slēgšanu.Veselības ministrs Juris Bārzdiņš (ZZS) atzina, ka Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcai līdz ar “ātrās” palīdzības sniegšanas funkcijas noņemšanu budžets tiks samazināts par 135 tūkstošiem latu.

TOS vadība: absurda situācija, ka par būtiskām pārmaiņām mūs informē ar preses starpniecību

Ir absurda situācija, ka par neatliekamās palīdzības sniegšanas pārtraukšanu sākot ar nākamā gada 1.jūliju, Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas (TOS) vadība tika informēta ar preses starpniecību, norāda TOS valdes priekšsēdētājs Vitols Jurkevičs.“Iepriekš slimnīcas vadības viedoklis par šāda veida reformām no Veselības ministrijas pārstāvjiem detalizētā veidā netika apspriests.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide