Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Turcija

Vairāk nekā tikai Turcija

Marta sākumā pasaule saspringti gaidīja Krievijas un Turcijas prezidentu Maskavas tikšanās rezultātus. Viena no pasaules lielvarām – Krievija – un valsts ar otru lielāko armiju NATO – Turcija – bija nonākušas tikai soli no bruņotām sadursmēm Sīrijā, un šī iespēja šķita atklāti draudīga. Ne mazāk draudīgs ir fakts, ka pastāv augsta konflikta atkārtošanās iespēja.

Turcija liedz ieceļošanu vairāku Eiropas valstu pilsoņiem

Turcija nolūkā ierobežot jaunā koronavīrusa izplatību aizliegusi ieceļot valstī ārvalstniekiem, kas ierodas no deviņām Eiropas valstīm, kuras vissmagāk skārusi Covid-19 epidēmija, sestdien paziņojusi Iekšlietu ministrija.

Krievija un Turcija vienojas par pamieru Idlibā

Krievijas un Turcijas prezidenti Vladimirs Putins un Redžeps Tajips Erdogans ceturtdien vienojušies par pamieru Sīrijas Idlibas provincē, kas stāsies spēkā pusnaktī.

Erdogans centīsies salīgt ar Putinu

Lai novērstu tālāku konflikta saasinājumu Sīrijas Idlibas provincē, ceturtdien Maskavā paredzēta Turcijas un Krievijas prezidentu sanāksme. Sarunas gan nesolās būt vieglas, jo, kā ziņo Bloomberg, nepilnu diennakti pirms Redžepa Tajipa Erdogana paredzētās ierašanās Maskavā Krievijas atbalstītie Sīrijas bruņotie spēki kārtējā uzlidojumā opozicionāru pozīcijām Idlibā nogalinājuši trīs un ievainojuši vismaz piecpadsmit turku karavīru.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide