Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Ungārija

Orbānam izvirza ultimātu Fidesz palikšanai EPP

Eiropas Tautas partijas (EPP) kandidāts Eiropas Komisijas (EK) prezidenta amatam Manfrēds Vēbers otrdien uzstādījis ultimātu Ungārijas premjerministram Viktoram Orbānam un viņa vadītajai partijai Fidesz, ko EPP apsver izslēgt no frakcijas.

Ungārija izvērš pret EK vērsto kampaņu

Ungārijas valdība otrdien pastiprinājusi savu kampaņu pret pašreizējo Eiropas Savienības (ES) vadību, atkārtoti apsūdzot Eiropas Komisiju (EK) masu imigrācijas veicināšanā.

Ungārija pārdod visus savus iznīcinātājus MiG-29

Ungārijas Aizsardzības ministrija izlikusi pārdošanā visus no kaujas sastāva noņemtos PSRS/Krievijā ražotos iznīcinātājus MiG-29, par tiem prasot tikai desmit miljonus dolāru.

Ungārijas opozīcija sola atsākt protestus pēc svētku brīvdienām

Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā opozīcijas rīkotās ielu demonstrācijas pret darba likuma grozījumiem otrdien bija mazāk apmeklētas nekā iepriekšējās dienās, bet opozīcijas parlamentārieši solīja izmantot juridiskās un parlamentārās iespējas cīņai pret valdību un atsākt protestus pēc Ziemassvētku brīvdienām.

Ungāri protestē pret vairāk virsstundām

Ungārijas galvaspilsētu Budapeštu jau gandrīz nedēļu pārņēmuši plaši protesti pret valdošās partijas Fidesz kontrolētā parlamenta apstiprinātajām izmaiņām darba likumā un kārtējām tieslietu sistēmas reformām, kas iedragāšot tiesnešu neatkarību. Kritizētie likumdevēju lēmumi ir izveduši ielās ne tikai arodbiedrību biedrus un tiesiskuma aizstāvjus, bet arī sašķeltās opozīcijas politiķus. Valdības pārstāvji uzskata, ka aiz protestiem stāv ungāru izcelsmes amerikāņu miljardieris Džordžs Soross.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide