Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Uzņēmumi

Tildes Jumis: Latvijā 56% uzņēmumu patlaban nevarētu nodrošināt e-rēķinu apriti

Latvijā 56% aptaujāto uzņēmumu norādījuši, ka no 18.aprīļa nevarētu nodrošināt e-rēķinu apriti, kā to ir noteikusi Eiropas Savienības (ES) direktīva par e-rēķinu ieviešanu valsts pārvaldes iepirkumu procedūrās, liecina programmatūras izstrādātāja Tilde grāmatvedības un uzņēmuma vadības sistēmas Tildes Jumis apkopotie dati.

Ar bērnības garšu

Personīgo vajadzību vadīta, Mazo lāču putras saimniece Laura Prūse kardināli mainīja dzīvi un radīja produktu, kas gan vizuāli, gan pēc satura atšķiras no veikalu plauktos ierastās, nozares milžu ražotās bērnu pārtikas.

Jaunu produktu ieviešanai ražošanā atvēlēs 60 miljonus eiro

Ministru kabineta komiteja pirmdien atbalstīja Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādāto jaunā Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas perioda 2014.-2020.gadam atbalsta programmu jaunu produktu ieviešanai ražošanā - ar pieejamo finansējumu 60 miljonu eiro apmērā.

Ašeradens: Start-up uzņēmumiem jāatvieglo nodokļu nomaksa un vīzu režīms

Šā gada septembrī Ekonomikas ministrija (EM) valdībā plāno iesniegt "start-up" jeb iesācējuzņēmumu jomu regulējošu likumu, kas varētu atvieglot šo uzņēmumu nodokļu nomaksas nosacījumus un pārskatīt vīzu režīmu piesaistītajiem ārvalstu ekspertiem, intervijā aģentūrai LETA stāstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (Vienotība).

Aicina skolēnus pieteikties ĒNU DIENAI 2016

Tikai vēl šonedēļ, līdz 24. janvārim, skolēni var pieteikties dalībai šī gada ĒNU DIENĀ, kuru organizē praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija), un tā norisināsies jau 10. februārī. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide