Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valsts ieņēmumu dienests

VID piedzen nepamatoti saņemto

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir lūdzis uzņēmumus atmaksāt saņemtos dīkstāves pabalstus par apmēram 4000 darbiniekiem. Kopumā no 12. maija līdz 30. jūnijam VID izsniedzis 133 462 dīkstāves pabalstus 53,6 miljonu eiro apmērā, turklāt tos saņēma ne tikai klasiskie darba ņēmēji, bet arī pašnodarbinātie.

VID konfiscē 128 tūkstošus kontrabandas cigarešu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde, veicot kontroles pasākumus uz valsts robežas ar Krieviju un Baltkrieviju, novērsa 128 000 cigarešu (6400 paciņas) un 3050 gramu karsējamās tabakas kontrabandu, portālu Diena.lv informēja VID.

Algu apmērs zem VID lupas

Par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ieceri, ka turpmāk uzņēmumiem, kas maksā būtiski mazākas algas nekā vidēji nozarē (faktiski runa ir par minimālo algu), būs jāpierāda zemo algu pamatotība, Dienas aptaujāto uzņēmēju attieksme ir duāla. No vienas puses, nozaru asociācijas izprot vēlmi tādējādi ''izķert'' aplokšņu algu maksātājus, no otras – ir bažas, vai tas nebūs pārāk liels administratīvais slogs, piemēram, maziem uzņēmumiem, kas objektīvi vairāk par minimālo algu nevar atļauties maksāt.

VID aizdomās par koruptīvām darbībām aiztur piecu personu grupu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Iekšējās drošības pārvalde (IDP) aizturējusi organizētu personu grupu, turot šos cilvēkus aizdomās par koruptīvām darbībām ilgstošā laika periodā saistībā ar iepirkumiem VID vajadzībām, informē dienestā.

VID: Čeku loterija palielinājusi budžeta ieņēmumus par 1,2 miljoniem eiro

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotajā čeku loterijā iedzīvotāji gada laikā reģistrējuši 16,6 miljonus maksājuma dokumentu un informācija no loterijā iesniegtajiem čekiem ļāvusi VID atklāt un novērst uzņēmēju pārkāpumus, tādējādi gada laikā palielinot budžeta ieņēmumus par 1,2 miljoniem eiro, informēja VID.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide