Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Trešdiena, 25. maijs
Junora, Anšlavs

Valsts nekustamie īpašumi

Citrus Solutions atsauc savu pieteikumu par Austrumu robežas izbūvi

Saistībā ar sankciju radītājām izmaiņām materiālu piegādes iespējās būvuzņēmums Citrus Solutions atsaucis savu pieteikumu par Austrumu robežas izbūvi, un VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) izsludinājis jaunu cenu aptauju, aģentūru LETA informēja VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

Atjaunota vēsturiskā fasāde ēkai Krišjāņa Valdemāra ielā 26

Rīgā noslēgusies vēsturiskās neoklasicisma stilā darinātās nama Krišjāņa Valdemāra 26 fasādes atjaunošana, kā arī veikti jumta seguma nomaiņas darbi, aģentūru LETA informēja VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

FOTO: Pabeigta Ekonomikas ministrijas ēkas fasādes un jumta atjaunošana

Ekspluatācijā ar 5. martu pieņemta atjaunotā Ekonomikas ministrijas ēka Brīvības ielā 55, Rīgā - neorenesanses stila ēkai veikta fasādes un jumta renovācija, kā arī balkonu, logu un atsevišķu pagraba pārseguma konstrukciju atjaunošana. Darbi pandēmijas apstākļos paveikti termiņā, uzlabota darba vides kvalitāte iestādes darbiniekiem, ēkas izskats un īpašuma ilgtspēja, informē VAS Valsts nekustamie īpašumi valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

Ir iespēja optimizēt, koncentrēt resursus, ietaupīt līdzekļus

Es patiešām ceru, ka esošā situācija ar Covid-19 būs kā darba vides pārmaiņu akcelerators. Ieguvējiem no tā ilgtermiņā jābūt gan darbiniekiem, gan organizācijām – intervijā Romānam Meļņikam pauž va/s Valsts nekustamie īpašumi valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

VNĪ Par 452 600 eiro atjaunos KNAB centrālā biroja ēkas fasādi

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) par 452 600 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa atjaunos Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) centrālā biroja ēkas, Citadeles ielā 1, Rīgā, fasādi, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijas valdes priekšsēdētājs Renārs Griskevičs.

Kompartijas ēkai 40% nolietojums

Ēkas Elizabetes ielā 2, kur savulaik atradās Latvijas PSR Komunistiskās partijas centrālkomiteja un kuru iecerēts pārveidot par nacionālo koncertzāli, tehniskais stāvoklis ir apmierinošs – kopējais nolietojums ir 40%. Sliktākā stāvoklī ir jumta konstrukcijas un ārējā apdare, konstatējuši būvinženieri. Provizoriskie aprēķini liecina, ka ēkas pārbūve varētu izmaksāt ap 32 miljoniem eiro. Nacionālās koncertzāles darba grupa vēl nav izlēmusi, vai to labāk rekonstruēt vai tomēr nojaukt.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide