Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Valsts nekustamie īpašumi

Kompartijas ēkai 40% nolietojums

Ēkas Elizabetes ielā 2, kur savulaik atradās Latvijas PSR Komunistiskās partijas centrālkomiteja un kuru iecerēts pārveidot par nacionālo koncertzāli, tehniskais stāvoklis ir apmierinošs – kopējais nolietojums ir 40%. Sliktākā stāvoklī ir jumta konstrukcijas un ārējā apdare, konstatējuši būvinženieri. Provizoriskie aprēķini liecina, ka ēkas pārbūve varētu izmaksāt ap 32 miljoniem eiro. Nacionālās koncertzāles darba grupa vēl nav izlēmusi, vai to labāk rekonstruēt vai tomēr nojaukt.

Eksperti: Ēka Elizabetes ielā 2 ir nolietota, bet apmierinošā stāvoklī

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) pasūtītajā neatkarīgu ekspertu SIA Firma L4 veiktajā ēkas Elizabetes ielā 2, Rīgā, tehniskajā apsekošanā atzīts, ka ēkas stāvoklis ir apmierinošs un tās kopējais nolietojums ir 40%, kā arī tai nepieciešams rast labāko iespējamo turpmākās izmantošanas risinājumu. Neskatoties uz virkni konstatēto neatbilstību, ekspertu vērtējumā ēka kopumā ir droša ekspluatācijai, norāda VNĪ attīstības projektu pārvaldes direktors Jānis Ivanovskis – Pigits.

Darbu VNĪ valdē atstājusi Sigita Janvāre

Darbu VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) valdē atstājusi valdes locekle Sigita Janvāre, bet viņas vietā uz laiku valdē iecelts kompānijas Juridiskās pārvaldes direktors Ojārs Valkers, aģentūru LETA informēja VNĪ.

Amatu pamet VNĪ padomes priekšsēdētājs Bičevskis

VAS Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) padomes priekšsēdētājs Mārtiņš Bičevskis ir nolēmis atkāpties no amata. Bičevska pēdējā darba diena būs 9. decembris, portālu Diena.lv informē VNĪ.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide