Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Valsts policija

Ķuzis par Kārtības policijas priekšnieku uz gadu ieceļ Krapsi

Līdzšinējais Valsts policijas (VP) priekšnieks Ints Ķuzis vakar savā pēdējā darbadienā policijas dienestā par Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieku iecēlis Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieku Normundu Krapsi.

Par Valsts policijas priekšnieka pagaidu pienākumu izpildītāju iecelts Grišins

No 11. februāra pēc līdzšinējā Valsts policijas (VP) priekšnieka Inta Ķuža pilnvaru izbeigšanās Valsts policijas priekšnieka pienākumus līdz konkursa norises beigām izpildīs Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins, portālu Diena informēja iekšlietu ministra padomniece Beate Jonite.

Ķuzis atzīst, ka policija "nespēj sevi atražot"

Pagājušā gadā Valsts policijā (VP) atvaļināto policistu skaits pārsniedzis dienestā pieņemto, un no amata aizejošais VP priekšnieks Ints Ķuzis atzīst, ka policija "nespēj sevi atražot".

Kur gatavot kadrus policijai

Jautājums par jauno likumsargu sagatavošanu jau vairākus gadus ir ne tikai Iekšlietu ministrijas (IeM), bet arī citu atbildīgo institūciju dienaskārtībā – otrdien Saiemas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdes laikā līdztekus Valsts policijas (VP) ziņojumam par aizvadītajā gadā paveikto tika diskutēts arī par jauno likumsargu trūkumu un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) plānoto augstskolu pārvaldības modeļa maiņu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide