Laika ziņas
Šodien
Migla

VUGD

VUGD Olaines novadā rīkos meža ugunsgrēka situācijas apmācības

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) pirmdien, 19.augustā, no plkst.9 Olaines novadā rīkos apmācības, kurās tiks izspēlēta meža ugunsgrēka situācija, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Agrita Vītola.

Mācībās Juglas kanālā tiks imitēta naftas produktu noplūde

Trešdien, 31. jūlijā plkst. 10 Juglas kanālā, Meieru ielas galā, Rīgā, notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) organizētās praktiskās mācības, kurās tiks imitēta naftas produktu noplūde ūdenī, aģentūrai LETA pavēstīja VUGD pārstāve Inta Palkavniece.

Dzīvību ūdenī zaudējuši trīs cilvēki

Aizvadītajā diennaktī, kad karstais un vasarīgais laiks priecēja visā Latvijas teritorijā, glābēji no ūdentilpēm izcēla trīs noslīkušus cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

No Akmeņu ielas VUGD depo joprojām nav izvākušies visi tur mītošie iedzīvotāji

Rīgā, Akmeņu ielā 17, kur līdz šim vairākus gadus desmitus atradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo, joprojām uzturas daži iedzīvotāji, kuriem līdz 1. jūlijam telpas bija jāatbrīvo, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē. Šī gada februārī Rīgas domē tika aktualizēts jautājums par to, ka līdz ar VUGD pārcelšanos uz jaunām telpām, virs depo mītošie iedzīvotāji paliks bez jebkādiem komunālajiem pakalpojumiem, tostarp, siltuma, ūdens un citiem.

Ceļ trauksmi par VUGD depo slikto stāvokli

No Latvijā esošajiem 92 depo lielākā daļa jeb 83 depo neatbilst vajadzīgajiem standartiem. Turklāt 19 no ēkām atrodas avārijas stāvoklī. Valsts ugunsdzēsības un drošības dienesta (VUGD) ēku pārvaldītājs – Iekšlietu ministrijas (IeM) Nodrošinājuma valsts aģentūra – aprēķinājis, ka visu standartiem neatbilstošo ēku būvniecībai, atjaunošanai vai pārbūvei kopumā nepieciešami finanšu līdzekļi vairāk nekā 101,35 miljonu eiro apmērā. Šonedēļ aktuālo informāciju par VUGD ēku stāvokli uzklausīs arī valdības ministri.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide