Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +3 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 3. aprīlis
Daira, Dairis

Zemgale

Biolars vēlas veikt atkārtotas Zemgalē piesārņotās grunts analīzes

AS Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolars gatavojas par saviem līdzekļiem veikt atkārtotas grunts analīzes, lai pārliecinātos, vai cianīdjonus saturošais šķidrums, kas izliets daudzviet Zemgalē gar ceļiem, nav pārvērties mēslojumā, aģentūrai LETA apliecināja uzņēmuma pārstāve, zvērināta advokāte Viktorija Jarkina.

VI: Piesārņojums Zemgales apkārtnē nav ietekmējis dzeramā ūdens kvalitāti

Zemgalē, vietās, kur no autocisternas tika izlaistīts šķidrums ar ķīmiskām vielām, nav konstatēta piesārņojuma nonākšana gruntsūdeņos, aģentūra LETA uzzināja Veselības inspekcijā (VI), kura izvērtējusi notikušā ceļmalu piesārņojuma iespējamo ietekmi uz individuālajām dzeramā ūdens ņemšanas vietām.

Zemgalē vīrieši mežā iezāģē sev kājā un rokā

Zemgalē sestdien divi vīrieši divos atsevišķos gadījumos guvuši darba traumas, strādājot ar zāģi mežā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Zemgales pensionāri sapulcē grib sagaidīt atbildes par risinājumiem pensiju saņēmēju nevienlīdzības mazināšanā

7.aprīlī no plkst.11 Jelgavā, Jelgavas novada domes zālē, notiks Zemgales pensionāru biedrību apvienības sapulce, kurā no valsts amatpersonām pensionāri grib dzirdēt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar pensiju saņēmēju nevienlīdzības mazināšanu, aģentūru LETA informēja Jelgavas pensionāru biedrības un Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvis Jānis Felsbergs.

Zemgalē sirmgalvis iezāģē rokā

Zemgalē 80 gadus vecs vīrietis pamatīgi iezāģējis sev rokā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide