Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Novadu reformas apspriešana

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija liegusi Ikšķiles novada pašvaldībai rīkot iedzīvotāju aptauju par jautājumu, kas saistīts ar ministrijas iecerēto administratīvi teritoriālo reformu.

Top komentāri

...
.
Pirms katrām vēlēšanām visi politiskie spēki sola cīnīties pret korupciju un par tautas labklājību, bet pēc tam par galvenajiem uzdevumiem kļūst administratīvā reforma un bērnu sūtīšana skolā no pusotra gada vecuma. Ei, deputātri un ministri, kā tad tur galu galā būs ar OIK?
Andris
A
Referendumi atņemti, un tieši šiie paši muldoņas solīja tos atjaunot, parakstu latiņu nolaižot zemāk... Kur ir? Toties puikas drīkst medībās šaut, bet nepareizās frontēs karojošo uniformas pielīdzinātas spitālīgo štātēm... Tagad pūcisti demontrē mutes bajārības un tās aizvēršanas spēku, atzīstoties savā argumentēt nespēkā. Ja tādi valsts lomas tulkotāji, nav nekādas '"valstsgribas" un levitgribas...
Irlielāmērāticams
I
ka liedzot reformas publisku apspriešanu, pie tam ar kaut kādiem kancelejiski stulbiem ieganstiem, Rīgas kungi ir iešāvuši sev kājā. Jo politiski gudri būtu - ļaut visiem ibļaustīties un tad mierīgi rīkoties .
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Ietaupītā nauda

Siltais janvāris ļāvis ietaupīt 800 000 eiro ielu uzturēšanas darbiem – arī šoziem, lai novērstu apledojumu, ielas tiek kaisītas ar sāli, taču daudz mazāk nekā citugad.

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats