Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +1 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 6. aprīlis
Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Uz veikalu pēc sīkumiem

Latvijā ik gadu atkritumos nonāk aptuveni trešdaļa saražotās pārtikas, un vairāk nekā pusi atkritumos izmet mājsaimniecības, konstatējis pētījumu centrs SKDS.

 

 

Top komentāri

Etiķis
E
Neticu šai statistikai. Lielākā daļa no ārā izmestiem produktiem vispār līdz pircējiem nenonāk Piesauktajā apjomā ir iekļauti tie produkti, kuri tiek izņemti no pārdošanas, kā nelietojami, jo beidzies to realizācijas termiņš. Tā kā tirgotājam ir vieglāk pacelt produkta cenu, lai jau iepriekš zinot to, ka daļa netiks iztirgota un tiks norakstīta, tad nekādi zaudējumi no tā neceļas. Praktiski šie visi produkti, kuri tiek norakstīti, ir vēl lietojami. Un cik dzirdēts, tad vēl neviens bomzis nav atdevis galus, lietojot uzturā šādus produktus. Maan kādreiz nācies saskarties ar parazītiem miltos vai putraimos, bet kopš visi šādi produkti tiek glabāti aizvākotās stikla burkās, problēmu nav. Kādreiz gadijās, ka parādās pelējums maizēi, bet šo problēmu jau sen risinu, glabājot maizi ledusskapī. Tā ka problēmas esamība tiek meklēta pavisam aplamā stūrī.
Meli
M
Neticu. Ja uz 2 cilvekiem, pārim, dienā aiziet 10 eur minimums pārtikai. Mēnesī 300 eur... Nekas pat pāri nepaliek ko izmest. Tātad caurmērā latvijā pērkās pa 15 eur dienā, pēctam 5 eur nopirktās pārtikas dienā ārā izmet? Pie Latvijas ienākumu līmeņa. Nav taisnība.
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Ar apstulbinošām reklāmām iemāna cilvēkiem nevajadzīgus pirkumus un pēcāk visi brīnās pie atkritumu urnām!!!!!!!!!!!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli

Īstais brīdis reformai

Izskatās, ka administratīvi teritoriālā reforma tiks turpināta, neskatoties uz to, ka pašvaldības ir pārslogotas ar citām rūpēm un cilvēku protesti ir aizliegti. Ko politiķi ieņēmuši galvā, to pat pa...

Infografikas

Vairāk Infografikas


Karikatūrista skats

Vairāk Karikatūrista skats