Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Biešu vagā jāskatās zem kājām

Rolands Greiziņš ir stalts un omulīgs kungs. Lielai daļai sabiedrības viņš zināms kā Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza ilggadējs direktors, taču 16. novembrī "būs gads apkārt, kopš esmu pelnītā atpūtā". Kāda ir atpūta cilvēkam, kurš ne mirkli nevar nosēdēt bez darba? Šis stāsts par to, ka arī senioram diena dzen dienu un darbi stāv rindā.

Top komentāri

Kārlis
K
Visu cieņu manam laikabiedram, taču piebildīšu, ka vecumdienas var pavadīt ļoti dažādi. Es nestrādāju, fiziski maz darbojos, taču esmu aizņemts nepārtraukti. Darba dzīves laikā maz varēju lasīt - vienmēr strādāju divās darba vietās, lai būtu iespējams bērnus izglītot, tāpēc tagad darbojos galvenokārt ar grāmatu. Bez tam 58 gadu vecumā iepazinu datoru, 68 gadu vecumā ieguvu mājās internetu, tagad man ir 81 gads, mana darba diena ir ap 12 stundu garumā, ārstus lieku mierā, esmu laimīgs, iztieku bez nūjošanas un televizora.
labvēlis
l
Labi padomi Augustam Brigmanim.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Bez sīpola neiztikt!

Sīpols ir visparastākais dārzenis, bez kura neiztikt nevienā virtuvē, un ēdam gan to lakstus – lociņus, gan sakņu bumbuli. Tomēr nav nemaz tik vienkārši pie labas sīpolu ražas tikt, jo tos ir jāprot g...

Veselība

Vairāk Veselība


Dārza Diena

Vairāk Dārza Diena


Senioru Diena

Vairāk Senioru Diena


Dienas padomi

Vairāk Dienas padomi


Būve un interjers

Vairāk Būve un interjers


Cits

Vairāk Cits