Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jāņos jāēd viegli un garšīgi

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
t
t
Zaljo vijolju galvinju man receptes patika, bet, kas, lūdzu, ir augstāk minētais augs???
pīle
p
es nesaprotu, kā var apēst vienu čili piparu un nesadegt?
Berta
B
Nesaprotu, - kas tur ir tas latviskais?
un
u
Latviski ir garšīgi! Mārtiņ Rītiņ, paldies!
bumbe-bee
b
Zaljo vijolju galvinju....:) Erukas lapas... Super latviski! Supercalifragilisticexipialidousious, Martinj!
Karamba
K
Maestro Rītiņš savā stilā :) Aizmirsa piemetināt savu kādreiz tv klāstīto brokastu recepti: " Ja nu jums mājās īsti nekā nav ( ! ) ,ņemam 4 litrus olīveļļas, uzkarsējam katliņā.tad ņemam kādas 4-5 foreļu filejas, utt :))

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

FOTO: Dzīvnieki meklē mājas

Kā katru nedēļu, publicējam fotoattēlus ar dzīvniekiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonākuši patversmē, bet ļoti gribētu atrast sev jaunas mājas un gādīgus saimniekus.

Samojeds – ģimenei pat ļoti piemērots

Lindas un Reiņa Lapu ģimenes mīlulei Vinnijai patīk ciemiņi – ja labs garastāvoklis, viņa vienu viesa kurpi vai zābaku iznes un noliek dārzā

Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko