Proti, K.Midltonei jākniksē princešu Beatrises un Eiženijas priekšā, tiekoties ar viņām saviesīgos pasākumos vai arī privāti. Šis noteikums attiecas uz situācijām, kad K.Midltoni nepavada viņas vīrs – princis Viljams.
Jaunie noteikumi
nosaka kārtību, kādā karaļnama ģimenei jāparādās tiesas priekšā, kā arī ietekmē to, kādā secībā britu karaļnama pārstāvji ierodas
dažādos pasākumos. Etiķeti karaliene Elizabete II mainījusi, lai jaunajā kārtības rullī tiktu ņemtu vērā prinča Viljama sieva.
Viljama prombūtnē Kembridžas grāfienei jākniksē arī citu karaļnama dāmu priekšā – tiekoties ar princesi Annu un princesi Aleksandru, karalienes Elizabetes II māsīcu.
Tomēr noteikumi paredz, ka arī K.Midltones priekšā kādam tomēr ir jākniksē. Karalienes dēla – prinča Edvarda sievai Sofijai turpmāk jākniksē, ik reizi tiekoties ar K.Midltoni. Jāpiebilst, ka Sofijai šis ir kārtējais pazeminājums, saskaņā ar britu karaļnama kārtības rulli – proti, pirms prinči Čārlzs un Endrjū bija precējušies, viņa karaļnamā bija viena no augstāk stāvošajām sievietēm. Pēc prinču Čārlza un Endrjū precībām Sofijai bija jāsāk kniksēt abu prinču dzīvesbiedru priekšā.
K.Midltonei, saskaņā ar jauno etiķeti, vienmēr būs jākniksē karalienes Elizabetes II un viņas vīra, kā arī sava vīratēva – prinča Čārlza un viņa sievas priekšā, neraugoties uz to, vai princis Viljams ir kopā ar viņu, vai nē.
Karalienes meita, princese Anna savulaik esot atteikusies kniksēt princeses Diānas, vēlāk arī otrās Čārlza sievas – Kamillas priekšā, uzsverot faktu, ka Diāna un Kamilla karaļnamā esot ieprecējušās, savukārt viņa visu dzīvi veltījusi karaļnama sabiedriskajiem pienākumiem, vēstīja izdevums Daily Mail.
Lai izvairītos no konfliktiem, pirmo reizi etiķetes noteikumus karaliene izstrādājusi 2005.gadā pēc Čārlza laulībām ar Kamillu.
Noteikumi panāca to, ka Kamillas tituls oficiālajā etiķetē ticis novērtēts zemāk par princešu Annas, Beatrises, Eiženijas un Aleksandras tituliem.