Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Policija aiztur vīrieti par Brāļu kapu apgānīšanu

Rīgas reģiona policijas darbinieki ceturtdien, 26.jūlijā, aizturēja kādu vīrieti aizdomās par kapara lokšņu zādzībām no Brāļu kapiem Rīgā, portālu_ Diena.lv _informēja Valsts policijas pārstāve Daiga Kondrāte.

Šī gada janvārī Rīgas policijā reģistrētas divas zādzības no Rīgas Brāļu kapiem, kurās kopā nozagti 62 kvadrātmetri kapara lokšņu. Par noziegumu tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 228. panta 3. daļas. Izmeklēšanas gaitā policijas darbinieki nāca uz pēdām kādam agrāk sodītam vīrietim.

26.jūlijā likumsargi aizdomās par kapara lokšņu zādzību un kapu apgānīšanu aizturēja 1991.gadā dzimušu vīrieti. Viņš savu vainu atzina un šobrīd atrodas apcietinājumā.

Lieta nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai un turpinās izmeklēšana.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas