Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Pašvaldība Ziemassvētku pabalstos 7418 ventspilniekiem izmaksās 316 000 eiro

Ventspils pilsētas dome Ziemassvētku pabalstos 7418 ventspilniekiem izmaksās 316 000 eiro, informēja Ventspils pilsētas Sociālā dienesta pārstāve Kristiāna Lemberga.

Lai saņemtu Ventspils pilsētas pabalstu Ziemassvētkos, nepieciešams rakstīt iesniegumu. Iesniegumu pieņemšana Sociālajā dienestā ir sākusies un turpināsies visu pabalsta izmaksas laiku. 

Sociālais dienests no 2.decembra sāks izmaksāt Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizējo pabalstu atsevišķām iedzīvotāju grupām - pilsētā deklarētajiem pensionāriem un personām ar invaliditāti, bērniem ar invaliditāti, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes ar bērniem pabalstu Ziemassvētkos iepirkumu kartes veidā 30 eiro apmērā par katru nepilngadīgu bērnu varēs saņemt no 2.decembra līdz 27.decembrim Sociālā dienesta kasēs to parastajos darba laikos. Iepirkumu karti ir iespējams izmantot pārtikas produktu un citu sadzīves preču iegādei. 

Ventspilī deklarētie pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas, neskaitot piemaksu pie pensijas, nepārsniedz 365 eiro, pabalstu 43 eiro apmērā varēs saņemt no 5.decembra līdz nākamā gada 31.janvārim.

Pabalsts 43 eiro apmērā saņems arī ģimenes, kuras audzina bērnus ar invaliditāti vai bāreņus un bez vecāku gādības palikušus bērnus.

Top komentāri

P
P
Tas viss notiek"smagos noziegumos apsūdzētā" vadītajā pašvaldībā?????
43 eiro
4
Vai tā Lemberga ir radiniece Puzes baronam?
Puzes bomži
P
Nolēmuši paņirgāties?Nozaga miljonus desmitus miljonu no tautas mēslu banda un tagad atmet kapeikas.Mecenātus tēlo?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas