Un ir nevajadzīgi, jo liberālu uzskatu paudējiem vajadzētu akceptēt dažādus viedokļus un tos atspēkot ar argumentiem. Seksuālā orientācija, no vienas puses, var būt kā katalizators saasinātai K. Streipa viedokļu uztveršanai, taču pārsvarā cilvēki jau ir pieraduši, pēdējā laikā vairs netiek uztverta tik asi.
Rolands Tjarve, Latvijas Universitātes lektors
Kārlis Streips ir augstas raudzes profesionāls žurnālists, kuram piemīt talants strādāt ar studentiem. Milzīga pieredze darbā ar tekstu, kas ir atbilstoša viņa izvēlētajam publicistikas žanram - tas arī paredz, ka tiek izmantotas provokācijas, ko Streips prot. Es domāju, ka lamāšanās ir slikta, bet "Streipa gadījumā" grūti pārmest, ka tas būtu nodarījis kaitējumu sabiedriskajai televīzijai. Raidījuma likvidēšana kā sods ir neadekvāts, vai tagad katru reizi, kad žurnālistam paspruks kāds nepiemērots vārds, raidījumu likvidēs? Sabiedriskā televīzija ir platforma dažādiem sabiedrības viedokļiem, un tajā vajadzētu arvien vairāk tādu Skatu no malas.
Madara Fridrihsone, žurnāliste
Kārlim Streipam, vērtējot politiskos procesus, reizēm ir gadījies izteikties visai skarbi. Iespējams, kādu jūtīgu dvēseli tas aizvaino, taču, kā liecina mana pieredze, politikā esošās "jūtīgās dvēseles" arī konstruktīvu kritiku lielākoties uztver tikpat saasināti un aizdomīgi kā dažu labu visai asu izteicienu. Pat žurnālisti, kuri strādā tikai ziņu žanrā un uzklausa ikvienu iesaistīto pusi, arī kritizētos politiķus, bieži vien tiek vainoti simpatizēšanā kritizētā politiķa konkurentiem. Katrā ziņā K. Streips savos komentāros nav saudzējis nevienu politisko spēku - krietni bieži pa ādu ir dabūjusi gan Vienotība, gan daudzi citi politiskie spēki.
Arta Ģiga, TV3 raidījuma Nekā personīga producente
Kārlis Streips ir spilgts komentētājs, ātri spēj reaģēt uz jaunu informāciju un notvert tās kontekstu. Viņa darba stils ir izstrādāts gadu gadiem, tāpēc LTV bija jāzina, ko no viņa var gaidīt. Tiem, kas skatās Skatu no malas, ir zināms, ka šai raidījumā lieto sulīgus apzīmējumus un neceremonējas ar augstākās sabiedrības stila sarunām. Ja LTV tas nebija pieņemami, varēja runāt ar Kārli. Nav daudz profesionāļu televīzijās, menedžmentam ir viņi jāciena un arī jāizdabā savām zvaigznēm, kamēr tās rada produktus ar labiem reitingiem un pievienoto vērtību. Televīzijas personības nekad nebūs vienos rāmjos ieliekamas.
stulbums!
Sika
Andris