Laika ziņas
Šodien
Migla

Asociācija: Jūnijā sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos palielinājās par 0,1%

Sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos šogad jūnijā, salīdzinot ar maiju, palielinājās par 0,1%, liecina jaunākais Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) tirgus cenu indikators.

Sekundārajā tirgū piedāvātajiem dzīvokļiem gan Rīgas centrā, gan Rīgas mikrorajonā tā palielinājās par 1%, bet Rīgas rajonā palika nemainīga.

Dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā un mikrorajonos jūnijā cena saruka par 1%, Rīgas rajonā auga par 0,2%, savukārt Jūrmalā cena palielinājusies par 2%.

Šā gada jūnijā cenu indikators tika izveidots, pamatojoties uz monitoringa rezultātiem par reāli notikušajiem darījumiem, ko nodrošināja nekustamo īpašumu kompānijas "Ober Haus", "Latio" un "Balsts". Analizējot analītikas nodaļu sniegto informāciju, tiek noteikts vidējais statistiskais rādītājs katrā segmentā.

Saskaņā ar uzņēmumu sniegto informāciju jūnijā vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centrā bija 2630 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 1390 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 890 eiro par kvadrātmetru, Jūrmalā - 2800 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena dzīvokļiem sekundārajā tirgū Rīgas centrā bija 1378 eiro par kvadrātmetru, Rīgas mikrorajonos - 785 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 527 eiro par kvadrātmetru.

Vidējā piedāvājuma cena privātmājām Rīgas mikrorajonos jūnijā bija 1190 eiro par kvadrātmetru, Rīgas rajonā - 928 eiro par kvadrātmetru, bet Jūrmalā - 1318 eiro par kvadrātmetru.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kārtējās amatpersonu maiņas Rīgā(8)

Vienā no nozīmīgākajiem pašvaldības uzņēmumiem – Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) – notikušas kārtējās izmaiņas valdē. Pagājušās nedēļas pēdējās darbadienas vēlā pēcpusdienā plašākai sabiedrīb...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas