Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

AST Ilgtspējas indeksā iegūst augstāko novērtējumu - platīna godalgu

Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā AS Augstsprieguma tīkls (AST) pirmo reizi saņēmis visaugstāko novērtējumu, ierindojoties platīna kategorijā, kas apliecina korporatīvās atbildības līmeņa atbilstību visaugstākajiem standartiem, kā arī rūpes par savu darbinieku un klientu labklājību, portālu Diena.lv informēja uzņēmumā.

AST valdes priekšsēdētājs Varis Boks: "Piecu gadu laikā, kopš piedalāmies Ilgtspējas indeksā mums ir izdevies augt un attīstīties līdz platīna kategorijai, esam gandarīti par saņemto novērtējumu, kas apliecina augsto sociālās atbildības kultūru un uzņēmuma ilgtspējas sniegumu, kā arī atklātību un caurskatāmību uzņēmuma darbībā un komunikācijā. Par sasniegto rezultātu īpašs paldies mūsu uzņēmuma darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem."

Vienlaikus ar Ilgtspējas indeksa novērtējumu Labklājības ministrija otro gadu pēc kārtas atzina AST par Ģimenei draudzīgu komersantu, novērtējot uzņēmuma rūpes un labvēlīgo attieksmi pret darbinieku, to ģimenēm un klientiem.

AST Ilgtspējas indeksā piedalās kopš 2015. gada. 2015. gadā saņēma Bronza, 2016. – 2017. gadā saņēma Sudraba novērtējumu un kļuva par ilgtspējas čempionu par straujāko izaugsmi visu indeksa dalībnieku starpā, bet pērn saņēma zelta novērtējumu. 

Ilgtspējas indekss jau desmito gadu palīdz Latvijas uzņēmumiem novērtēt savu sniegumu un gūt pārskatu par nepieciešamajiem uzlabojumiem. Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdz uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā līmeņa sociālie partneri - Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Ilgtspējas indeksa platīna grupā iekļūst uzņēmumi, kuru ilgtspējas indekss pārsniedz 90%, zelta – no 80 līdz 89,9%, sudraba – no 60 līdz 79,9%, bronzas – no 40 līdz 59,9%. Šogad platīna grupā iekļuva 19 uzņēmumi, 14 saņēma zelta novērtējumu, 15 bija sudrabs, bet septiņu uzņēmumu sniegums ļāva iekļūt bronzas kategorijā.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas