Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Februārī Saeimas deputātiem atalgojumā izmaksāti 110 788 lati

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
London
L
Būtu ņēmuši piemēru no Berezovska.Citiem būtu vieglāk elpot.Nav tak nekāda labuma no šiem 100 nepieskaitāmajiem.
nepiekrītu komentētājiem
n
Man nekas nav pretī, ja Saeimas deputāti saņemtu vairāk.Viņiem būtībā ir jāsaņem vairāk! Par turīgu Latviju un bagātiem valstsvīriem.
labojums tam17:21
l
Nevar būt bagāta valsts, ja ir bagāti TIKAI valstsvīri.
  • 5
  • 1
Par
P
Tautiņu gan aizmirsi.... ha ha... Turīgais no SILES.... hi hi....
  • 4
  • 0
nepiekrītu nepiekritējam
n
Nevar būt bagāta valsts,ja ir bagāti valstsvīri. Īstam valstvīram ir jāstrādā bez maksas.
  • 1
  • 0
ha
h
karginam mēnesī no No citedeles(vai revertas, pox) vairāk vienam pašam atskaita, krasovickim arī
Jā,
J
Pieleca?
  • 4
  • 0
Kad deputāti sāks strādāt nevis tik
K
lieso pacelšanai valstī trūkst resursu.... Rekur tie resursi ir! Vau! Rekur redzams cik ministrijas mēs varam mierīgi likvidēt un naudu novirzīt slimajiem un bērniem. Ārlietu min.- mums jau sen nav savu ārlietu un tur var norīkot atbildīgo kurjeru , kas atnes uzdevumus no bruseļes. Finanšu min. - tur sen saimnieko ES un SVF emisāri, kur vilcēns ir tikai komumentu iznēsētājs. Aizsardzības - min. - Kāpēc bublēt Nato struktūras? Izglītības min.- priekš kam bauriem izglītība, ja nākotnē tie būs tikai baltie vergi priekš ES kungiem. Ekonomikas min.- RP sagatvojusi prihvatizāciju, tāpēc priekš kam privātam biznesam kaut kādi dienderi kaklā vajadzīgi? Veselības min. - nomirušajiem kapu vietas gādā pašvaldības, kāpēc uzturēt šo nevajadzīgo kantori? Labklājības min. - tā kā izbraukušo jau drīz būs vairāk par palikušajiem, tad par to labklājību rūpēsies mītnes zemes, bet pārējiem ātrāk jātiecas pie Pētera tur augšā.
Visumā
V
Būtu nu apkaunējušies tie Vienotības meļi.
  • 2
  • 0
B
B
Nu tikai pēc likuma viņa pašreklāma būtu (kā Vienotības biedra) pieskaitāma Vienotības reklāmas kampaņai. Vai ne?
  • 2
  • 1
A
A
Pareizi! Pietiks ar Repšes k-gu! Viņš viens var aizstāt visus šos liekēžus!
  • 2
  • 2
Nabadziņi.
N
Apmetumu no bada grauž.
hi
h
Nu i rij tautas sviedrus un asaras...ka tik nepārsprāgst.
  • 5
  • 0
Mjaa
M
Visumā jau forši, ka šitie saņem 10x vairāk kā puse valsts iedzīvotāju. Dēmokrācija.
  • 6
  • 0
Vārds
V
Saeima nav vajadzīga! Tās vietā vajag tautas vēlētu Prezidentu!
  • 4
  • 1
Arvīds
A
Tās ir šausmas! Cik pabalstu tur sanāktu,cik pensiju varētu izmaksāt!
  • 4
  • 0

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Piektdien ass vējš putinās sniegu

Piektdiena Latvijā būs līdz šim aukstākā diena šajā ziemā, gaidāms brāzmains vējš un sniegvilksnis, brīdina sinoptiķi.

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas