Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +10 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

FM par 50 000 eiro vēlas pētīt jomas, kurās ieguldīt ES fondus pēc 2021. gada

Finanšu ministrija (FM) izsludinājusi iepirkumu, kura ietvaros plānots pētīt jomas, kurās ieguldīt nākamajā Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas periodā no 2021. gada līdz 2027. gadam pieejamos līdzekļus, liecina ministrijas publiskotā informācija.

Līgumcena par pētījuma veikšanu prognozēta 50 000 eiro apmērā.

Ministrija cer, ka ar pētījuma palīdzību tiks identificētas jomas, kurās pastāv tirgus nepilnības finansējuma pieejamības nodrošināšanai uzņēmējiem, pašvaldību un valsts kapitālsabiedrībām, valsts vai universitāšu zinātniskajiem institūtiem, kā arī uzņēmumiem, kas nodrošina daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pakalpojumus, un uzņēmumiem, kas nodrošina centralizētās un lokālās siltumapgādes pakalpojumus.

Tirgus nepilnību novērtējuma rezultāti tiks izmantoti, lai noteiktu nepieciešamo publisko finansējuma apmēru jomās, kurās pastāv tirgus nepilnības, kā arī veidotu jauno ES fondu piedāvājumu līdzekļu saņēmējiem.

Šajā ES fondu plānošanas periodā, kas ilgst no 2014.gada līdz 2020.gadam, Latvijai pieejamie ES fondu līdzekļi veido 4,4 miljardus eiro. Savukārt nākamajā ES fondu plānošanas periodā pēc 2020.gada patlaban Latvijai pieejamais finansējums prognozēts 4,2 miljardu eiro apmērā. Tiesa, gala lēmums par Latvijai pieejamo ES fondu apmēru vēl nav pieņemts.

 

Top komentāri

Kuilis
K
Ļoti pārliecinošs veids racionālai naudas tērēšanai. "Nācija" un "nācijas tēvs" ir loti apmierināti ar tādu naudas izlietošanas formu barokļiem pie valdības siles. Tas nekas, ka atkal tiekamies ar neattīstītās latviešu tautas lopiskumu. Kāda lieliska tauta, kura prot tā sadalīt saviem izdzimteņiem naudiņu!
Arturs Priedītis
A
Mērķis nelietīgs! Arī tā formulējums ir stulbs! Vēlas noskaidrot nevis tās jomas, kurās vajadzētu ieguldīt naudu, bet gan pētīt pašas šīs jomas. Tā var teikt tikai idioti! Piemēram, necentīsies noskaidrot, vai vajag celt jaunu trako māju jeb vajag celt jaunu cietumu, bet pētīs trako māju vai cietumu kā fenomenu. Latvijā medijos, varas struktūrās acīmredzot tagad ir tikai idioti.
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas