Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Gaisa temperatūra otrdien nepārsniegs +22 grādus

Otrdien Latvijā, starp mākoņiem spīdot saulei, gaisa temperatūra pakāpsies līdz +18..+22 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Daudzviet gaidāms īslaicīgs lietus. Pūtīs mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš, Vidzemē ar brāzmām līdz 12-15 metriem sekundē.

Rīgā netiek prognozēti lieli nokrišņi, pūtīs mērens rietumu, ziemeļrietumu vējš un gaisa temperatūra svārstīsies ap +20 grādiem.

Laikapstākļus nosaka ciklona dienvidrietumu mala. Atmosfēras spiediens 1004-1008 hektopaskāli jūras līmenī.

Vairs nav spēkā neviens Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra brīdinājums, ugunsbīstamība ir mazinājusies.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas