Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

No šodienas uz Jūrmalas šosejas mainīta satiksmes organizācija

Uzsākoties aktīviem remontdarbiem uz Jūrmalas šosejas, 13. jūnijā tur tiek ieviestas būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas un līdz 2020. gada rudenim satiksme starp Jūrmalu un Rīgu notiks pa vienu brauktuvi un divām joslām katrā virzienā, portālu Diena informē VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa.

No Rīgas virzienā uz Jūrmalu būs slēgta brauktuve. Satiksme abos virzienos pa divām joslām tiks organizēta uz brauktuves Rīgas virzienā. (skat. 1.attēlu)

Braucot no Jūrmalas uz Babīti un Imantu būs jānogriežas uz Rīgas apvedceļu un jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa ceļa pārvadu jāšķērso Jūrmalas šoseja. Lai brauktu uz Imantu, jābrauc taisni, bet uz Babīti ir jāpagriežas pa labi uz nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas, kur būs organizēta divvirzienu satiksme. (skat. 1.attēlu)

Braucot no Liepājas uz Jūrmalu, pa ceļa pārvadu jāšķērso Jūrmalas šoseja. Jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa nobrauktuvi no Rīgas apvedceļa jādodas Jūrmalas virzienā. (skat. 1.attēlu)

Braucot no Babītes uz Rīgu, pa nobrauktuvi no Jūrmalas šosejas jādodas Imantas virzienā. Jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa ceļa pārvadu jāšķērso Jūrmalas šoseja. Jāapgriežas braukšanai pretējā virzienā. Pa nobrauktuvi jādodas Rīgas virzienā. (skat. 2.attēlu)     

Paredzams, ka siltajās vasaras dienās un brīvdienās satiksme šajā posmā būs palēnināta, tāpēc aicinām nokļūšanai uz Jūrmalu no Rīgas un no Rīgas uz Jūrmalu izmantot vilcienu. Savukārt autovadītājus, kas dosies uz Jūrmalu ar auto, aicinām izmantot iespējas iegādāties caurlaides attālināti. (skat. 3.attēlu)

Top komentāri

oskars
o
Tik tiesam , kaut kadi idioti parvalda so valsti ..Vai tiesam sos darbus nevareja organizet sakot no marta un lidz vasaras sezonai ? Ziemas istas nebija ...Cik ienakumus zaudes Jurmala un valsts ...
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas