No visiem pirmdien potētajiem 1411 cilvēks saņēmis vakcīnas pirmo devu. Pārsvarā šie cilvēki sapotēti ar Pfizer/BioNTech vakcīnu, savukārt aptuveni 70 personas sapotētas ar Spikevax (Moderna) vakcīnu.
Pirmdien vakcinācijas procesu, saņemot otro poti, noslēdza 1641 cilvēks. Vairākums no viņiem sapotēti ar Pfizer/BioNTech vakcīnu, 151 persona saņēmusi Spikevax (Moderna), bet 19 - AstraZeneca vakcīnu.
Vēl 928 personas vakar saņēmušas Johnson&Johnson jeb Janssen vakcīnu, kam nepieciešama tikai viena deva.
Šie dati gan vēl var mainīties, jo daudzas vakcinācijas iestādes datus par vakcinētajiem sistēmās ievada ar vairāku dienu nobīdi.
Līdz šim Latvijā pirmo vakcīnas devu saņēmuši 33,84% iedzīvotāju, bet vakcinācijas procesu noslēguši 34,03%. Pilnībā vakcinētu iedzīvotāju īpatsvars nedaudz pārsniedz tikai pirmo poti saņēmušo īpatsvaru, jo Johnson&Johnson nepieciešama tikai viena deva, pēc kā cilvēks uzskatāms par pilnībā vakcinētu.
Kopš vasaras sākuma Latvijā vērojams būtisks vakcinēto apjoma kritums. Piemēram, aktīvākajā potēšanās laikā maijā un jūnija sākumā vienas dienas laikā varēja sapotēt tikai nedaudz mazāk cilvēku nekā patlaban nedēļas ietvarā. Piemēram, 28.maijā, kad uzstādīts vienā dienā vakcinēto skaita rekords, potes saņēma 24 579 cilvēki.
Līdz šim visaugstākie vakcinēšanās rādītāji bijuši nedēļā no 24.maija, kad vidēji dienā tika vakcinēti ap 16 600 cilvēki. No 10.maija četras nedēļas pēc kārtas Latvijā katru nedēļu tika vakcinēti vairāk nekā 100 000 cilvēku, bet kopš vasaras sākuma šie rādītāji krītas.
Lietošanai Eiropas Savienībā pašlaik ir apstiprinātas četras vakcīnas pret Covid-19 - Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca un Johnson&Johnson. Pagājušā gada 28.decembrī kā pirmos Latvijā pret Covid-19 sāka vakcinēt lielo slimnīcu darbiniekus, bet masveidīgāka iedzīvotāju vakcinēšana sākās marta izskaņā.