Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Preiļu slimnīcai jaunu vadību cer atrast dažu mēnešu laikā

Lemt par jauno SIA Preiļu slimnīca vadību varētu tuvāko mēnešu laikā, aģentūrai LETA apliecināja kapitāldaļu turētāja pārstāve Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda (Latgales partija).

Pašlaik svarīgākais akcionāriem esot izprast situāciju, kādā ir slimnīca. Tāpat vēl jāpieņem lēmums, vai slimnīcas vadībā turpmāk būs trīs vai viens valdes loceklis. Plivda noraidīja atlaistās slimnīcas valdes priekšsēdētājas Ivetas Stares bažas par to, ka ar vienu valdes locekli būs vieglāk manipulēt, apgalvojot, ka līdzšinējie trīs valdes locekļi varēja parādīt vien sliktu pārvaldību, jo viens nezināja, ko dara cits.

Par nepamatotām domes priekšsēdētāja sauca arī Stares pārmetumus par politisko izrēķināšanos un zvērināta revidenta atzinuma sagrozīšanu.

"Tās ir tikai darba attiecības, politiskā izrēķināšanās būtu pavisam kas cits, bet viņa [Stare] turpina deputāta darbu," komentēja Plivda, uzsverot, ka viņai nav bijis iespējams sagrozīt revidenta atzinumu.

Jau ziņots, ka 9. maijā SIA Preiļu slimnīca kapitāldaļu turētāju kopsapulcē sliktas pārvaldības dēļ nolemts valdi atlaist. Plivda teica, ka kapitāldaļu turētājiem radās pamatotas bažas par valdes darbu, tādēļ pieņemts lēmums atlaist esošo valdi, un par pagaidu valdes priekšsēdētāju iecelt Skaidrīti Žukovu.

No amata atbrīvotā Stare savu atlaišanu sauc par politisko izrēķināšanos, jo kopš šī gada sākuma viņa ir Preiļu novada domes opozīcijas deputāte. Viņa uzskata, ka pašvaldības vadība ir sagrozījusi zvērināta revidenta atzinumu par pagājušā gada pārskatu, un pārmetumi slimnīcas valdei ir nepamatoti.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas