Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Rīgā norisināsies globālais streiks klimata pārmaiņu problēmu risināšanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
JanisT
J
Jampampiņi! Valdība var izdarīt 2 lietas - pacelt nodokļus vai aizliegt kaut ko. Ja gribās cīnīties ar klimatu, vajag mācīties par zinātnieku, lai šo problēmu reāli risinātu. No tā ka pabļaustīsies, nekas nemainīsies!
KLIMATGEITANEKAVĒJIES!
K
Aicinu zaļo psihopātu provokācijās neiesaistīties! Iedomājieties, cik stulbi jūs jutīsieties, ja pēc kāda laika uzzināsiet, ka klimata histērijas patiesais iniciators ir Putins!
Irlielāmērāticams
I
ka streika laikā apkārtējā vidē emitēto plastmasas pudeļu un alumīnija dzērienu bundžu daudzums palielināsies par 111 PROCENTU PUNKTIEM.
Žaks Paganels
Ž
Droši vien, ka streika laikā tiks traucēta satiksme, un darbojošies dzinēji sastrēgumos veicinās globālo gaisa piesārņojumu un resursu neefektīvu izmantošanu. Jauniešiem vajadzēja aizoiet kājām kaut vai līdz Medema purvam un rīkot streiku tur, pie reizes nosedzot kūdra slauku ar saviem ķermeņiem, aizkavējot ogļskābā sgāzes izdalīšanos atmosfērā.
ļuļa
ļ
debīliķi. lai sāk ar sevi un atsakās no interneta un viedtālruņiem. internets dienā rada vairāk co2 nekā visi lidmašīnu pārlidojumi kopā ņemot. un jā, ja politiķi reāli pieņemtu likumus, kas būtu dabai draudzīgi, šitie paši pajoļi atkal protestētu, jo tas vistiešākajā veidā skartu viņus pašus. patērētāju paaudze, kurai no reālās dzīves un sakarībām pasaulē nav nemazākās sajēgas. un nav ko te par grētu tunbergu rakstīt - visā pasaulē prese jau sen raksta, ka tas ir nopirkts un labi nolobēts meitēns, aiz kura stāv milzu industrija. P.S. kas attiecas uz dienas žurnālistiem, tad viņi acīmredzot nav gājuši skolā. kas tas tāds ir - agrikultūra? vai tikai ne lauksaimniecība, ko?
Arturs Priedītis
A
Tiekamies ar pārmērīgi attīstīto latviešu tipisku politiski šizofrēnisku izpausmi: latviešu politiskā enerģija nekad netiek koncentrēta pašmāju problēmu risināšanai, taču vienmēr ir atbalsts kaut kādiem "skaistiem" Eiropas u.c. starpt. projektiem (t.s. praidiem). Tā, piemēram, pārmērīgi attīstītie latvieši tagad nedomā protestēt ne pret pusizglītota un patoloģiska pielīdēja ebreja iesēdināšanu Rīgas pilī, ne pret latviešu vislielāko vēsturisko politisko debilitāti - planetāri unikālajiem "6.oktobra paaudzes" valdības "583 darāmajiem darbiem".
NEBALSOTĀJI !!!
N
Zemes klimats mainās visos laikos, jo tas ir atkarīgs no maiņām saulē. Klimta maiņas, kas notiek mūsdienās ir demoralizētas un par grauzējiem pārvērstas cilvēces darbības rezultāts. Grauzēju pulkam piederīga ir arī Fridays For Latvia jaunieši, kuriem acīm redzot nav ne mazākā jēga, ka latviešu kultūrai ir maz sakarību ar moderno pusdemokrātisko PēcPadomijasPaLatvijas valdības pārvaldīto bijušās Latvijas telpu. Pirms 1940g izbijušš Latvijas telpa visumā bija dabas telpa, kopš tiem gadiem, īpaši sākot ar 1991g paLatvija tiek strauji urbanizēta un iedzīvotāju populistiskā (demokrātiska bez ierobežojumiem) orientācija apspļaudīta un apmelota.
  • 3
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valdība vēlas mazināt atklātību(6)

Nedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), nedz Sabiedrība par atklātību Delna neatbalsta valdības atbalstītos grozījumus likumā Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu d...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas