Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Rinkēvičs un Krievijas vēstniecība Latvijā apmainās ar pārmetumiem

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Itamars Toledano
Dažam labam mēslam un izdzimtenim liekas, ka krievu tanki 40-os gados arī TIKAI kārtību Latvijā nodrošināja. Bet tūkstošus uz Sībīriju izsūtīja tāpēc, lai valsti atbrīvotu no latviešiem - slepkavām un noziedzniekiem. Nu viņi te Rinkeviču rej, jo tas aiz labas sirds vēl joprojām šīs krievu bandas un pederastus nav no valsts izsūtījis.
Kā Dienā parādās Rinkēvičs,
K
tā Dienas LIELPIDERASSI - aizmanismanaizdirsāselpa, Erģēļa viešis; Pipkars, Uldis Muldis; Loļa un pārējie mēsli klāt, un sāk PIDARASSOT!
tālāk no Krievijas !
t
Latvijai ir par daudz cieši sakari ar barbarisko Pūķina Krieviju. Piemēram, kāpēc mūsu valdības atļauj Krievijas kravas vilcieniem šķērsot Latvijas teritoriju ceļā no okupētās Abrenes uz okupēto Austrumprūsiju?
rommels
r
svešā sūdā degunu iebāzt-pieradums!
Zemessargs
Z
Rinkēvičs-TĀ IR LATVIJAS KATASTROFA. ASV svervēts Latvijas tautas nodevējs,pēc kura raud Latvijas Tautas tiesa.
Tu, Latvijas mauka,
T
no kā smird visa valsts. Kuņa, nevis zemessargs!
 • 6
 • 0
Scorseze
S
Es ceru, ka "Diena" šoreiz savā virsrakstā ļoti precīzi ir noformulējusi notiekošo, proti, tieši rinkevičs, nevis Latvija Ārlietu ministrija.
Pauls
P
2009 gads , 13 janvāris
Beidz izplatīt melus!
B
13. janvārī policija ne pirkstu nepiedūra, kad notika mierīga demonstrācija. Reaģēja tikai tad, kad provokatori sāka demolēt - sist logus un vitrīnas, bojāt automašīnas, aplaupīt veikalus.
 • 11
 • 1
Pēteris
P
1940. gads, 17. jūnijs.
 • 7
 • 2
Elmārs
E
Edgars palaida garām brīnišķu iespēju paklusēt. Lai veicas turpmāk uz viļņa trāpīt....
Scorseze
S
Dīvaini, Latvijā trešā daļa ir krievi, kurus tik dedzīgi katras vēlēšanas metas aizstāvēt "saskaņas centrs" un tik dezīgi neievērot cenšas pārējās partijas. Ja pieņemam, ka šai trešdaļai nemaz nepatīk Latvijas šī brīža valdība, tad gluži normāli būtu a viņi sarīkotu nesankcionētas "protesta akcijas" un prasītu šo valdību aizvākt uz visiem laikiem. Domāju, ka arī tad zilais rinka aizstāvētu šīs trešdaļas intereses:)! Saprotiet pareizi, man gluži vienalga, kādu valdību sev grib krievi, tā ir viņu un tikai viņu darīšana. Mums pašiem derētu paskatīties pie kā mūsu valsti ir noveduši pašmāju zagļi, muļķi (kopā ar svešu valstu "konsultantiem") un atklāti valsts nodevēji (ar svešu valstu pasēm kabatās)!
Klau provokaška
K
Vai krieviem ir aizliegts piedalīies vēlēšanās? Vai pirms vēlēšanām notiek krievu kandidātu masveida aresti?
 • 10
 • 1
Baltu dūre
B
Latvij;ā ir civilokupanti, kuriem atļauts reizi gadā spraust gejOrģiju ļentu. Pārējā laikā dūšigi jāstrādā melnos darbus.
 • 11
 • 8
Kūdītājs
K
Atsaucam vēstniekus un aizveram robežu . Visiem būs labāk !
Kūdītājs
K
krievi lai savukārt slēdz valstu robešu, nav ko urlām braukāt pie āriešiem...
 • 14
 • 4
Kūdītājs
K
Latvieši var atsaukt savu vēstnieku, paši atsaukties arī var. Labāk būs.
 • 3
 • 14
Scorseze
S
Zini, rinka, pirms ver muti vaļā, varbūt palasi tepat atrodamos rakstus: "Apšaudē Ohaio štatā nogalināti deviņi cilvēki", "Teksasā apšaudē tirdzniecības kompleksā nogalināti 20 cilvēki" un neaizmirsti, ko Francijā policija nesen darija ar protestētājiem (dzeltenās vestes). Ko darīja policija ar cilvēkiem Katalonijā?! Tā vien liekas, ka domāšana nav tava stiprā puse, un darīšana bez domāšanas ir absurda teātris. Kas vispār šo varavīksnes zēnu iecēla par valsts ministru un kapēc?
Alla Borisovna
A
Manuprāt, šo vārdu apmaiņu nav nepieciešams pedalizēt. Rinkevičs pateica, kas viņam bija jāpasaka, Krievijas vēstniecība atbildēja - un neko citu viņi nevarēja atbildēt; Rinkevičs precizēja. Gluži normāla diplomātiska kaimiņu pakašķēšanās.
Enģeļa viesis
E
Mans viedoklis: Krievijas dienesti rīkojas korekti. Ja pie varas esošie ir psihiski slimi , tad no tā cieš visi!
:):):):)
:
Krievijā nrviens nerīkojas kirekti, jo aziāti vispār nesaprot šī vārda nozimi un būtību!
 • 14
 • 5
solon
s
Pie varas esošie Krievijā, protams, nepārsteidz, taču savā acī baļķi Rinkēvičs neredz?! Saskaņā ar kura nelieša pavēli, Latvijas drošībnieki, aizturēšanas laikā lauza rokas grupas Helsinki-86 dibinātājam Linardam Grantiņam? Kur tad Tu biji Rinkēvič?!
Margarēta
M
Atgādiniet man, lūdzu, kad ir Linards Grantiņš. Tas gadījumā nav tas psihais, kas sēž Vācijā, uztur kaut kādu mājaslapu, kura regulāri draud LR amatpersonām un pasludina tām nāvessodu, kā rezultātā pie viņa regulāri viesojas Vācijas policija, kas ved viņu uz psihiatrisko slimnīciņu? Tas, ka policija ar viņu rokas smērēja, bija nepareizi, vajadzēja saukt mediķus no Tvaiķenes, no kurienes šo kungu principā izlaist viņa sliktās psihiskās veselības un nepārejošo murgu epizožu dēļ vairs nevajadzētu.
 • 14
 • 4
oma
o
Vai tik tie roku lauži nebija drīzāk omonieši ?! PSRS mūs visus taču turēja pie "kārtības" !
 • 15
 • 4
Fui
F
Šim te tipam pie oficiālās tikšanās roku var pasniegt vienīgi gumijas /lateksa cimdā.
 • 10
 • 15
Fēlikss Edmunda dēls
F
Mūsu VDK sit nespbruņotus airsoft spēlētājus,lauž Grantiņam roku,atņem Lapsam fotoaparātu jo kautrējas par savām jaunājām BMW un Range Rover automašīnām.
 • 7
 • 12
Ivans
I
A. Solžeņicins: ‘’Nav šajā Pasaulē niecīgāka, nelietīgāka un nekaunīgāka radījuma par krievu. Piedzimis nacistiskā valstī, piebarots ar nacisma propagandu, - tas salašņa nekad nekļūs par Cilvēku. Viņa valstij nav draugu - ir vai nu pielīdēji, vai ienaidnieki. Viņa valsts ir spējīga tikai draudēt, pazemot un nogalināt. Lai šo statusu Krievijai saglabātu, ierindas krievs ir gatavs upurēt savu dzīvi, upurēt savu vecāku un bērnu dzīves, upurēt savas tautas nākotni. Patiesi: krievi - zvēri. Nikni, asinskāri, bet... mirstīgi’’.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas