Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Edgars Rinkēvičs

28.decembrī plānots repatriācijas reiss no Lielbritānijas

Repatriācijas reisu no Lielbritānijas īstenos Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic un plānots, ka tas notiks 28.decembrī plkst.17.30, pēc Baltijas ārlietu ministru videokonferences aģentūrai LETA sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Diplomātija digitalizācijas zīmē

Ārpolitikas debates, kā ierasts, notiks nākamā gada pirmajā mēnesī. Turklāt zīmīgi, ka 26. janvārī Latvija atzīmēs 100 gadu kopš Latvijas starptautiskās atzīšanas (de iure). Šīs, visticamāk, būs pirmās digitālās ārpolitikas debates, jo Covid-19 pandēmijas dēļ parlamenta sēdes notiek e-Saeimas platformā. Ikgadējo ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (JV) ziņojumu vakar izvērtēja Saeimas atbildīgās komisijas, taču pagaidām šim dokumentam noteikts ierobežotas pieejamības statuss, tas nozīmē, ka to vēl koriģēs. Dažas deputātu izteiktās piezīmes ministrs teicās ņemt vērā.

Rinkēvičs iekļauj vēl 26 Baltkrievijas pilsoņus nevēlamo personu sarakstā

Pamatojoties uz Latvijas Republikas Ministru kabinetā lemto, kā arī koordinējot ar Igaunijas un Lietuvas Ārlietu ministrijām, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku noteikt ieceļošanas aizliegumu Latvijā 26 Baltkrievijas Republikas pilsoņiem, portālu Diena.lv informēja Ārlietu ministrija (ĀM).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide