Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sestdien noslīkuši divi vīrieši

Aizvadītajā diennaktī Latvijā noslīkuši divi vīrieši, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha.

Ap plkst.10 saņemts izsaukums uz Aglonas novadu, kur Tartaka upē slīka cilvēks. Ūdenslīdējiem pārmeklējot ūdenstilpni, apmēram 23 gadus vecais noslīkušais vīrietis tika atrasts pretējā upes krastā četru metru dziļumā.

Savukārt ap plkst.13 saņemts izsaukums uz Kārsavas novadu par to, ka kāds cilvēks ir aizgājis peldēties, bet nav atgriezies atpakaļ. Pārmeklējot ūdenstilpni, glābēji atrada apmēram 36 gadus vecu noslīkušu vīrieti.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu Carnikavas novadā, kur jūrā tika iepūsts bērns uz piepūšamā matrača, bet viņš tika izglābts un nogādāts krastā pirms VUGD ierašanās, savukārt Saulkrastu novadā četri cilvēki ar katamarānu iepeldēja jūrā un arī tika izglābti pirms VUGD ierašanās.

 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Parādu piedziņa kļūs vienkāršāka

Valdība otrdien atbalstīja Tieslietu ministrijas sagatavotos grozījumus Civilprocesa likumā, kas paredz būtiski paātrināt parādu piedziņu gadījumos, kad par parādu nav strīda.

Gaisa temperatūra Latvijā no -4 līdz -24 grādiem

Trešdien plkst. 5 gaisa temperatūra valstī bija no -4,2 grādiem Kolkā līdz -24,4 grādiem Daugavpils novērojumu stacijā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas