Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Vairāki pareizticīgie un vecticībnieki Rīgas pašvaldībā šodien paņēmuši brīvdienu

Rīgas pašvaldība, respektējot pašvaldības institūciju darbinieku ticības brīvību, neapkopo un neatklāj informāciju, cik daudzi šodienu izvēlējušies paņemt kā brīvdienu, lai svinētu pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkus, aģentūrai LETA sacīja Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis.

Vidauskis gan apliecināja, ka šādi darbinieki, kas šodien paņēmuši brīvdienu, pašvaldības iestādēs un institūcijās ir. Viņš arī apgalvoja, ka darba nepārtrauktība tiek nodrošināta - par to atbild katras pašvaldības struktūrvienības vadītājs.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldības institūciju un iestāžu darbinieki šodienu var izmantot kā brīvdienu, lai svinētu pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkus. Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (Saskaņa) parakstījis attiecīgu rīkojumu, nosakot, ka 7.janvāri Rīgas pašvaldībā strādājošie var izmantot kā brīvdienu.

Rīkojums izdots, pamatojoties uz likuma Par pašvaldībām un Darba likuma normām.

Līdzīga prakse, ļaujot svinēt savas konfesijas Ziemassvētkus, ir arī Rēzeknē, Daugavpilī un citās pašvaldībās, kurās dzīvo daudz pareizticīgo un vecticībnieku.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē

Piektdienas rītā Rīgā izveidojies liels sastrēgums Teikas apkaimē, kavējot satiksmi pa Brīvības gatvi, Gustava Zemgala gatvi un citām ielām tuvējā apkārtnē, liecina informācija no dažādiem resursiem.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas