Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +6 °C
Apmācies
Piektdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Sākas Latvijas lepnums 2014, gaidām pieteikumus!

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ilmārs
I
23.11.2014. ap plkst 12-iem Lielauces ezerā no noslīkšanas tika izglābts cilvēks. Izglābts tikai tāpēc, ka pie ezera, kurš jau sala ciet, atradās 3 cilvēki, kuri nekavējās doties palīgā nelaimē nokļuvušajam. Taču izskatās, ka nevienu no viņiem nevar nominēt Latvijas lepnumam, jo redz notecējis iesniegumiem paredzētais termiņš. Kaut kā tā jocīgi!? Kad tad to vajadzētu darīt, vai nākošgad? Vai vispār nevajag?
t4wu
t
iiiooo
selena
s
Labdien! Aizsūtījām savu stāstu...par savu cilvēku. Tikai nesaprotam, kā varam pārliecināties, ka mūsu stāsts tiešām ir nonācis līdz galam!
ha
h
Latvijas lepnums!!! Premjerministres Straujumas pres/sekretāre .
nunu
n
Un galvenā pasniedzēja būs tur tā -Latvijas kauns ?
Ameba
A
Godīgi sakot, man MTG TV vietēja repertuāra veidošanas politika šķiet kretinējoša. Pēc pašreklāmām tāda sajūta,ka to veido infantilu sistu teicamnieku bariņš, kuri izauguši lieli un tagad nolēmuši padauzīties. Tas viss tik kusli, žēlīgi. Bet tās ziedošanas ārijas, un lepnuma paredzamās asaru lietas ir tāda kā mietpilsoņu budisma piekopšana. Un tas ugunsgrēks. No reklāmām vien jau nelabi metas. Un kas tas jaunais par brīnumu, kur nabaga novecot sākusī Jana teicamnieka pozā laikam dzied. NE MAZĀKĀS INTELEKTA PAZĪMES. Jau paredzu apsaukāšanos. Tāpēc laicīgi atzīstos, visu šo savārstījumu saķeru Kāsla metodes, reizēm Kurjera vai Kobras laikā. Tur tās garās reklāmas pauzes. Jau viss repertuārs noskatīts. :)
Amēbai
A
Taisnība jau ir. tas ir tā dēvētais oriģinālsaturs, kurš esot tik ļoti nozīmīgs. Auklītes un vecmāmiņas zombē mazbērnus ar Ugunsgrēku, kuru pašas skatās un mazajam arī jāskatās - ko darīt.
  • 1
  • 0
KP
K
Drausmīgākais ko vatētu kādam novēlēt ir kādu uzslavēt Latvijas Lepnumam....vai ikdienā to nevar pateikt? Vai izvazāt pa TV un presi ir labi..cik pēc tam tie cilvēki ir izvazāti un noķengāti!!! Daudzi jau netedz labos darbus, tik zin sliktos, bet kuršs tad nav bez melna plankuma?
Tīrība
T
Vai tā sieviete, kas bildes labajā stūrī ir tāpati sieviete, kas dzīvo valsts pansionātā "Bērziņu Kājiņas" ?

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!


Aktuāli2017. gada stāsti

Vairāk 2017. gada stāsti


2016. gada stāsti

Vairāk 2016. gada stāsti


2015. gada stāsti

Vairāk 2015. gada stāsti


2014. gada stāsti

Vairāk 2014. gada stāsti


2013. gada stāsti

Vairāk 2013. gada stāsti


2012. gada stāsti

Vairāk 2012. gada stāsti


2011. gada stāsti

Vairāk 2011. gada stāsti


Jaunumi

Vairāk Jaunumi